Zbiórka Podaruj szansę kociej kruszynce - zdjęcie główne

Podaruj szansę kociej kruszynce

282 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Kim jesteśmy ?
Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Kto potrzebuje Twojej pomocy ?

 Malutka koteczka w stanie skrajnego wychłodzenia, odwodnienia i z zaawansowanym kocim katarem trafiła do zaprzyjaźnionej z Fundacją kliniki w celu... eutanazji. 

 Trafiła jednak na lekarzy, którzy walczą, gdy widzą jakikolwiek cień nadziei. A Miasto Kotów im w tej walce pomaga. Nie znamy historii tej koteczki, ale wiemy, że jeśli uda się ją uratować, to otoczymy ja opieka i znajdziemy jej kochający dom.

 Kotka przebywa w szpitaliku. Jest pod stałą opieką lekarzy. Wymaga monitorowania 24 godziny na dobę.

 Bardzo prosimy o pomoc finansową dla tej kruszynki!Aktualizacje


 • Miasto Kotów - awatar

  Miasto Kotów

  15.12.2016
  15.12.2016

  W zeszły weekend kicia pojechała wraz z drugim kociakiem do swojego własnego domku.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli maleństwu w walce o życie :)

  Zdjęcie aktualizacji 2 069

Komentarze


 • Ewelina Ewiak - awatar

  Ewelina Ewiak

  16.10.2016
  16.10.2016

  Trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze :* !!!

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   18.10.2016
   18.10.2016

   Dziękujemy !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.2016
  15.10.2016

  Trzymaj się!

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   18.10.2016
   18.10.2016

   Dziękujemy, malutka dzielnie walczy.

 • Tita - awatar

  Tita

  15.10.2016
  15.10.2016

  Dużo zdrówka dla kruszynki :-)

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   18.10.2016
   18.10.2016

   Dziękujemy, mała dzielnie walczy.

282 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Ewelina Ewiak - awatar
Ewelina Ewiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Patryk Jaroń - awatar
Patryk Jaroń
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Wisińska - awatar
Magdalena Wisińska
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij