Zbiórka Krysia walczy z nowotworem. - zdjęcie główne

Krysia walczy z nowotworem.

505 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Miał być happy end ...

Czasami jest tak, że kiedy wydaje nam się, że wszystko jest już dobrze, że najgorsze za nami, nagle, niespodziewanie, dzieje się coś, co diametralnie przewraca nasz świat do góry nogami. Suczka Krysia urodziła się jako bezdomny pies, udało jej się fartem uniknąć piekła schroniska. W końcu znalazła dom i ludzi, którzy pokochali ją przy pierwszym spotkaniu. Bajka? Niestety.. nie ma w niej happy endu.

Kilka miesięcy po adopcji otrzymaliśmy bardzo niepokojący telefon. Krysia źle się czuje, lokalni lekarze podejrzewają nowotwór. Konieczna jest wizyta u specjalisty onkologa w Warszawie.

Zdjęcie opisu zbiórki Krysia walczy z nowotworem.

Krysia ma raka

Najczarniejszy scenariusz stał się faktem. Krysia ma raka. Biopsja nie dała żadnej nadziei na inny scenariusz. Rak, wyrok? Niekoniecznie. Można walczyć! Ale żeby walczyć trzeba mieć z czego opłacić kosztowne leczenie chemią, badania i leki. Nie mogliśmy odmówić naszej byłej podopiecznej pomocy.

Krysia przeszła pierwszą serię kilku chemii. Z tygodnia na tydzień było lepiej. Leczenie przynosiło oczekiwany efekt! Krysi wrócił apetyt i chęci do życia. Biegała znowu po działce, towarzyszyła cały czas swoim opiekunom. Do czasu...

Zdjęcie opisu zbiórki Krysia walczy z nowotworem.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Niestety. Nowotwór zaatakował  po raz kolejny. Po wizycie u onkologa zapadła decyzja o kolejnej serii chemii. I tym razem postanowiliśmy pomóc. Jednak mając pod opieką ponad 50 zwierzaków nie mamy takich możliwości finansowych.

Dlatego zwracamy się o Twoją pomoc. Każda chemia to kilkaset złotych, do tego dochodzą kontrolne badania krwi, leki, suplementy. 

Potrzebujemy Twojego wsparcia, bo sami nie damy rady uratować Krysi!

Zdjęcie opisu zbiórki Krysia walczy z nowotworem.

Aktualizacje


 • Zwierzaki z Mińska - awatar

  Żegnaj dzielna Krysiu :(

  15.01.2016
  15.01.2016

  Walczyła długo i dzielnie. Niestety, organizm w końcu się poddał i Krysia odeszła. Odeszła w otoczeniu ludzi, którzy bardzo ją kochali i byli z nią cały czas.
  Dziękujemy za pomoc, za każdą wpłatę na Krysię.

Komentarze


 • Daria - awatar

  Daria

  06.12.2015
  06.12.2015

  warto się dzielić - niewiele ale zawsze coś :)

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  04.09.2015
  04.09.2015

  Zdrowiej Krysiu...

 • LarmoBUS - awatar

  LarmoBUS

  03.09.2015
  03.09.2015

  Powodzenia w zbiórce!

  • Zwierzaki z Mińska - awatar

   Zwierzaki z Mińska - Organizator zbiórki

   04.09.2015
   04.09.2015

   DZIĘKUJEMY za wszystkie dotychczasowe wpłaty :) Teraz będzie z górki!

505 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Zuzanna - awatar
Zuzanna
10
Karolina - awatar
Karolina
20
Alicja - awatar
Alicja
100
Paulina - awatar
Paulina
50
Daria - awatar
Daria
20
Milena - awatar
Milena
30
Ida - awatar
Ida
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Anna - awatar
Anna
10
Agata - awatar
Agata
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij