Zbiórka Marzenia się spełniają. - zdjęcie główne

Marzenia się spełniają.

1 312 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Przemysław Tobolczyk - awatar

Przemysław Tobolczyk

Organizator zbiórki

Znajomi, Przyjaciele, Mieszkańcy Kutna, ludzie sportu. Potrzebuję Waszego wsparcia i proszę Was o pomoc. Moja przygoda ze sportami walki rozpoczęła się x lat temu. Od zawsze treningi był nieodłączną częścią mojego dnia, a sztuki walki stawały się coraz istotniejszym elementem mojego życia. Z czasem pasja zaczęła przeradzać się w sposób życia, a starty na kolejnych zawodach amatorskich dające ogrom satysfakcji zaczęły budować marzenia o tym, by kiedyś hobby mogło przerodzić się w sport na poziomie zawodowym. Lata starań i poświęceń sprawiły, że marzenia zaczynają stawać się rzeczywistością. Na przeszkodzie stają jednak finanse. Kwoty, jakich wymagają treningi, praca trenera i inne przygotowania do występów na zawodach przewyższają moje możliwości, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Jeśli macie możliwość wspomóc mnie finansowo choćby najmniejszą kwotą, będę ogromnie wdzięczny. Chcę rozwijać się w sporcie, reprezentować dumnie moje miasto i jego mieszkańców w całej Polsce, a jeśli będzie mi dana taka możliwość również poza jej granicami. Jestem pod wrażeniem tego, jak wiele osób przygląda się mojej drodze i szczerze mi kibicuje, to wiele dla mnie znaczy. Dziękuję Wam za to, że trzymacie za mnie kciuki podczas każdego kolejnego wejścia do klatki. Również dla Was chcę stawać się lepszym zawodnikiem, byście mogli być dumni z moich osiągnięć. Chcę pokazać wszystkim, że nieważne skąd się pochodzi, ile pieniędzy się posiada i jak oceniają nas inni. Wasza serdeczność z jaką codziennie się spotykam pozwala mi wierzyć, że spełnię swoje marzenia i osiągnę cele. Jeszcze raz proszę Was o pomoc i dołożenie do powyższej zrzutki choćby kilku złotych. 

Z góry wszystkim ogromnie dziękuję Krystian Rosa!


Komentarze


  • Michał - awatar

    Michał

    07.02.2021
    07.02.2021

    Powodzenia

1 312 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Przemysław Tobolczyk - awatar

Przemysław Tobolczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jakub Sawicz - awatar
Jakub Sawicz
50
Adrian Nowak - awatar
Adrian Nowak
1
ŚWiR PalEta 1910 - awatar
ŚWiR PalEta 1910
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej Gralak - awatar
Andrzej Gralak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Janak - awatar
Janak
50
Lewy91RTS - awatar
Lewy91RTS
20
Katarzyna Sikorska - awatar
Katarzyna Sikorska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij