Zbiórka Krzywuś - zdjęcie główne

Krzywuś

1 065 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

"Produkt" pseudohodowli, czy nieodpowiedzialnego właściciela? 

Trafił do nas kilka tygodni temu. Jego stan zdrowia od początku budził nasze obawy, dlatego jak najszybciej umówiliśmy go do lecznicy weterynaryjnej na diagnostykę. Krzywuś ma duży problem z poruszaniem się, dlatego wychodzi tylko na krótkie spacery. Niestety jego stawy łokciowe, nadgarstowe, kości promieniowe oraz kości palców objęte są zmianami zwyrodnieniowymi. 

W stawach biodrowych również widoczna jest początkowa dysplazja. 

Nie wiemy, co stało się w jego życiu. Czy kiedykolwiek miał dobry dom ? Dlaczego trafił na ulicę i nikt nawet go nie szuka? Smutne, że pies z takimi problemami musi mieszkać w schronisku, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by ulżyć mu w cierpieniu. Niestety istnieje tylko jedna opcja - doraźne leczenie p/bólowe. 

Na rynku pojawił się lek, który mógłby pomóc Krzywusiowi - Librela, który stosowany jest przeciwbólowo w przypadku osteoarthritis. Niestety bardzo kosztowny. 

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie Krzywusia i pomóc w zakupieniu dla niego leków. Konieczne będą comiesięczne zastrzyki.

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

  OTOZ Animals Oddział Oświęcim

  02.07.2022
  02.07.2022

  Niestety ze względu na nagle pogorszenie stanu, musieliśmy skrócić cierpienie Krzywusia :( Pojawił się problem z górnymi drogami oddechowymi a dokładnie z tchawicą, psiak się dusił i nie mógł oddychać po dwóch dobach w klinice nie było dobrego wyjścia z sytuacji. Nie moglibyśmy patrzec na jego cierpienie…

Komentarze


 • Dorota Cisińska - awatar

  Dorota Cisińska

  20.05.2022
  20.05.2022

  Za książki

1 065 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

P.Blarowski - awatar
P.Blarowski
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dorota Cisińska - awatar
Dorota Cisińska
60
Maria Nojgebauer książki Geko - awatar
Maria Nojgebauer książki Geko
30
Krystyna Jurdzeń - awatar
Krystyna Jurdzeń
35
Aleksandra - awatar
Aleksandra
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Besi - awatar
Besi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Julia - awatar
Julia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij