Zbiórka Środki pięlegnacji dla niemowląt - zdjęcie główne

Środki pięlegnacji dla niemowląt

356 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Jacek Wróblewski - awatar

Jacek Wróblewski

Organizator zbiórki

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie akcji charytatywnej prowadzonej przez grupę  Wolontariat Bydgoszcz, którą współtworzy grupa mlodych ludzi od ponad sześciu lat. Zespół ludzi który tworzy wolontariat skupia się wokół idei zbiórek dla chorych dzieci (w tym maskotek, słodyczy, upominków świątecznych) co najmniej 3 raz w roku z okazji  Św. Mikołaja 6 grudnia, "Zająca" w pierwszy dzień świąt Wielkanocy" oraz "Dzień Dziecka" 1 czerwca. Akcje prowadzone są na terenie oddziałów dziecięcych szpitali; Uniwersyteckiego nr 1 im. A .Jurasza oraz Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy. Jest to grupa nieformalna, która komunikuje sie z wolontariuszami , darczyńcami  za pośrednictwem facebook-a (grupa Wolontariat Bydgoszcz). Członkowie tej grupy to mieszkańcy Bydgoszczy, Torunia, Trójmiasta, Poznania, Danii Niemiec, Turcji Ukrainy, Białorusi.  

    Obecnie od 6 lutego prowadzimy nową inicjatywę tj.  zbiórkę pieniędzy na środki pielegnacji niemowląt (w tym płynów do kąpieli, balsamów, oliwek dla dzieci, kremów ochronnych, pieluch) dla oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapi dzieci w Szpitalu Uniwersyteckim Nr1 im.  A. Jurasza w Bydgoszczy do dnia 6 marca. W dniu 7 marca br. przkażemy na ręce władz szpitala z potwierdzeniem fakturą i sfotografujemy tę ilość oraz moment przekazania i udostępnimy na fan page-u Wolontariat Bydgoszcz. Apelujemy o wsparcie akcji.

356 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Jacek Wróblewski - awatar

Jacek Wróblewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anna Radtke - awatar
Anna Radtke
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał Siedlecki - awatar
Michał Siedlecki
50
Jacek Wróblewski - awatar
Jacek Wróblewski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij