Zbiórka Pomagamy Ksaveremu - zdjęcie główne

Pomagamy Ksaveremu

2 267 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby

Ksavery urodził się w 2008 roku. Cierpi na upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim, zaburzenia chodzenia, wadę wzroku i jest po wielu operacjach (oczy, uszu, serca, naciągania ścięgna).

Ostatnia operacja odbyła się 26 lipca (wydłużenie ścięgna Achillesa, założenie śruby tytanowej). Ksavery wymaga aktualnie opatrunków, rehabilitacji i zakupu w niedługim czasie obuwia ortopedycznego.

Ksaverego i jego starszego brata wychowuje samotnie kochająca Babcia.
Niestety koszty regularnej rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe Babci.
Bardzo prosimy o pomoc.

2 267 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby

Wpłaty: 72

Agnieszka Musialik - awatar
Agnieszka Musialik
3
Anita - awatar
Anita
3
Kasia - awatar
Kasia
1
Kasia - awatar
Kasia
1
Magdalena Pituła - awatar
Magdalena Pituła
20
Kasia Wolszczak - awatar
Kasia Wolszczak
5
Ewelina Tuchowska - awatar
Ewelina Tuchowska
10
Anna Sokół - awatar
Anna Sokół
32
Karol Jamróz - awatar
Karol Jamróz
5
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij