Zbiórka Pomagamy Ksaveremu - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Ksaveremu

Zbiórka Pomagamy Ksaveremu - zdjęcie główne

Pomagamy Ksaveremu

2 267 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać teraz
 

Ksavery urodził się w 2008 roku. Cierpi na upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim, zaburzenia chodzenia, wadę wzroku i jest po wielu operacjach (oczy, uszu, serca, naciągania ścięgna).

Ostatnia operacja odbyła się 26 lipca (wydłużenie ścięgna Achillesa, założenie śruby tytanowej). Ksavery wymaga aktualnie opatrunków, rehabilitacji i zakupu w niedługim czasie obuwia ortopedycznego.

Ksaverego i jego starszego brata wychowuje samotnie kochająca Babcia.
Niestety koszty regularnej rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe Babci.
Bardzo prosimy o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 267 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 72

Agnieszka Musialik - awatar
Agnieszka Musialik
3
Anita - awatar
Anita
3
Kasia - awatar
Kasia
1
Kasia - awatar
Kasia
1
Magdalena Pituła - awatar
Magdalena Pituła
20
Kasia Wolszczak - awatar
Kasia Wolszczak
5
Ewelina Tuchowska - awatar
Ewelina Tuchowska
10
Anna Sokół - awatar
Anna Sokół
32
Karol Jamróz - awatar
Karol Jamróz
5
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij