Anna Rosiewicz
Z przykrością informuję, że dziś w nocy zmarła Kasia Skarbek.
Kasiu będziesz w naszej pamięci na zawsze. ❤️❤️❤️
POMOC DLA RODZINY
KAROLKA SKARBEK
Szanowni Państwo, ludzie dobrego serca,
Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc dla
rodziny Karolka Skarbek mieszkańców Mielca,
których spotkało ogromne nieszczęście.
Karolek jest najmłodszym członkiem rodziny, który przyszedł na świat w sierpniu 2019 roku w 25 tygodniu ciąży ważąc zaledwie 770 gram.
Nasz młody mielczanin jest bardzo dzielnym chłopcem, który od urodzenia zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi charakterystycznymi dla wcześniaków.
Do tej pory przeszedł trzy operacje (jelit, oczu i zamknięcia stomii), a w najbliższych dniach planowany jest kolejny zabieg dzięki któremu będzie mógł opuścić szpital.
Chłopiec ma kochającą, wspaniałą rodzinę: rodziców oraz dziewięcioletniego brata jednak problem
przedwczesnego porodu to nie jedyne nieszczęście jakie spadło na tą rodzinę.
Mama Karolka – pani Kasia, walczy z zaawansowaną chorobą nowotworową, tato Wiesław, jako jedyny żywiciel rodziny ma problem ze wzrokiem, który wykorzystuje do pracy zawodowej.
Pani Kasia jest już po trzeciej chemioterapii , jeżeli następny zabieg u Karolka
przebiegnie bez komplikacji wkrótce rodzina powita go w swoim domu.
Jednak mama w czasie ostatnich rozmów ze łzami w oczach przyznaje „Zdaję sobie sprawę, że
kiedy synek wyjdzie ze szpitala do domu, mnie może w nim już nie być”.
Z uwagi na zaawansowanie choroby oraz skutki chemioterapii pani Kasia pomimo ogromnej determinacji ma ograniczone możliwości opieki nad synami, wręcz często sama wymaga pomocy.
Karolek ze względu na wcześniactwo ma tendencję do infekcji, z uwagi na liczne wizyty u specjalistów i rehabilitacje będzie potrzebował stałej opieki osoby dorosłej, troskliwej niani.
Takie wsparcie otrzyma dzięki pomocy mieleckiego MOPS, jednak to nie rozwiąże kolejnego problemu z jakim zmaga się rodzina.
Jako przyjaciele rodziny zwracamy się do ludzi dobrej woli o wsparcie dlatego podobnej treści prośby rozesłaliśmy do różnych osób i wierzymy, że wspólnie uda nam się uzbierać wymaganą kwotę.
Za każdą darowaną złotówkę serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze działanie sprawi by nasz dzielny
Karolek miał łatwiejszy start na początku swojej życiowej drogi.
Z wyrazami szacunku
Przyjaciele rodziny Karolka
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3388325047876789&id=100000979815623
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3407770285932265&id=100000979815623
Z przykrością informuję, że dziś w nocy zmarła Kasia Skarbek.
Kasiu będziesz w naszej pamięci na zawsze. ❤️❤️❤️
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
Marcin
Zycze Pani i Pani malutkiemu synkowi szybkiego powrotu do zdrowia. Wesolych Swiat dla calej Waszej rodziny, i wszystkiego dobrego w przyszlym nowym roku.
Agusia
Niech Bóg ma Was w swojej opiece, a anioł stróż nad Wami czuwa.
Anonimowy Darczyńca
❤
Anonimowy Darczyńca
Życzę zdrowia mamie i synkowi. To oczywiste, że dacie radę!
Maksymilian z mamą
Trzymamy kciuki!