Zbiórka Pomoc dla Kuby i Bartka - zdjęcie główne

Pomoc dla Kuby i Bartka

36 407 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 668 osób
Judyta Dołęga - awatar

Judyta Dołęga

Organizator zbiórki

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to proszę zatrzymaj się tutaj na chwilę..

Trzy miesiące temu pan Leszek trafił w bardzo ciężkim stanie do szpitala z powodu Covid. Jest on jedynym żywicielem rodziny. Na pokładzie domu zostaje mama Dorota z dwójką synów: czternastoletnim Bartoszem i siedemnastoletnim Jakubem.

Mama prowadzi gospodarstwo domowe samodzielnie. W dniu 18 stycznia 2022 roku wyrusza na zakupy z których już nie wraca. Ulega wypadkowi na skrzyżowaniu dróg przy hotelu Chrobry w Międzyrzecu Podlaskim. Obecnie przebywa w szpitalu, w stanie krytycznym. Jest wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

Teraz na pokładzie zostaje już tylko dwóch chłopców. Pomaga im rodzina. Chłopcy nawet na minutę nie zostali sami. Są cudowne ciocie które codziennie szykują chłopcom posiłki. Rodzina wspiera chłopców także finansowo jednak utrzymanie  kolejnego domu zaczyna być dla nich czymś niemożliwym i w niedługim czasie nie będą w stanie zapewnić wszystkich potrzeb związanych z prowadzeniem domu i utrzymaniem dzieci. Kuba i Bartek muszą chodzić do szkoły, muszą prowadzić dom, muszą go ogrzać i opłacić rachunki. Są dzielni i rozważni. Bardzo starają się wywiązywać ze swoich obowiązków.

Ale w sercach dzieci jest rozpacz. I tęsknota za rodzicami którzy walczą o życie w szpitalu, których jutro nie jest znane. Dzieci są bardzo przygnębione i jedyne o czym marzą to powrót mamy i taty do domu.

Jakub i Bartosz zostali przede wszystkim bez pieniędzy. Potrzebujemy zebrać środki aby na pewnien czas zapewnić im finansowe poczucie bezpieczeństwa, aby zapłacić za prąd i gaz oraz opłacić pozostałe rachunki. Bardzo ważnym elementem jest opał którego także brakuje.

Proszę Cię o pomoc dla dwójki dzieciaków, których życie przewróciło się do góry nogami. Ich los nie jest dla nas obojętny, bedziemy ich wspierać tak długo, jak się da. Proszę przyłącz się do Nas i wpłać dobrowolną kwotę aby wesprzeć ich w codziennym życiu. Aby było na kanapki i dojazd do szkoły. Aby mogli wrócić do ciepłego domu i zjeść ciepły obiad. To jeszcze są dzieci..

Dziękujemy za Twoje wsparcie !

Jeśli chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami za pośrednictwem grupy Babski Międzyrzec

Autor zdjęcia: Łukasz Rafał Semeniuk

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.2022
  27.01.2022

  Trzymajcie sie chłopcy !!!!

 • Aneta - awatar

  Aneta

  27.01.2022
  27.01.2022

  http://pomagam.pl/kubabartek

36 407 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 668 osób
Judyta Dołęga - awatar

Judyta Dołęga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 668

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
anonim - awatar
anonim
40
Gabriela - awatar
Gabriela
20
Sylwia Rogala-Gurba - awatar
Sylwia Rogala-Gurba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij