Zbiórka Pomoc dla Kuby i Bartka - zdjęcie główne

Pomoc dla Kuby i Bartka

36 407 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 668 osób
Judyta Dołęga - awatar

Judyta Dołęga

Organizator zbiórki

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to proszę zatrzymaj się tutaj na chwilę..

Trzy miesiące temu pan Leszek trafił w bardzo ciężkim stanie do szpitala z powodu Covid. Jest on jedynym żywicielem rodziny. Na pokładzie domu zostaje mama Dorota z dwójką synów: czternastoletnim Bartoszem i siedemnastoletnim Jakubem.

Mama prowadzi gospodarstwo domowe samodzielnie. W dniu 18 stycznia 2022 roku wyrusza na zakupy z których już nie wraca. Ulega wypadkowi na skrzyżowaniu dróg przy hotelu Chrobry w Międzyrzecu Podlaskim. Obecnie przebywa w szpitalu, w stanie krytycznym. Jest wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

Teraz na pokładzie zostaje już tylko dwóch chłopców. Pomaga im rodzina. Chłopcy nawet na minutę nie zostali sami. Są cudowne ciocie które codziennie szykują chłopcom posiłki. Rodzina wspiera chłopców także finansowo jednak utrzymanie  kolejnego domu zaczyna być dla nich czymś niemożliwym i w niedługim czasie nie będą w stanie zapewnić wszystkich potrzeb związanych z prowadzeniem domu i utrzymaniem dzieci. Kuba i Bartek muszą chodzić do szkoły, muszą prowadzić dom, muszą go ogrzać i opłacić rachunki. Są dzielni i rozważni. Bardzo starają się wywiązywać ze swoich obowiązków.

Ale w sercach dzieci jest rozpacz. I tęsknota za rodzicami którzy walczą o życie w szpitalu, których jutro nie jest znane. Dzieci są bardzo przygnębione i jedyne o czym marzą to powrót mamy i taty do domu.

Jakub i Bartosz zostali przede wszystkim bez pieniędzy. Potrzebujemy zebrać środki aby na pewnien czas zapewnić im finansowe poczucie bezpieczeństwa, aby zapłacić za prąd i gaz oraz opłacić pozostałe rachunki. Bardzo ważnym elementem jest opał którego także brakuje.

Proszę Cię o pomoc dla dwójki dzieciaków, których życie przewróciło się do góry nogami. Ich los nie jest dla nas obojętny, bedziemy ich wspierać tak długo, jak się da. Proszę przyłącz się do Nas i wpłać dobrowolną kwotę aby wesprzeć ich w codziennym życiu. Aby było na kanapki i dojazd do szkoły. Aby mogli wrócić do ciepłego domu i zjeść ciepły obiad. To jeszcze są dzieci..

Dziękujemy za Twoje wsparcie !

Jeśli chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami za pośrednictwem grupy Babski Międzyrzec

Autor zdjęcia: Łukasz Rafał Semeniuk

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.2022
  27.01.2022

  Trzymajcie sie chłopcy !!!!

 • Aneta - awatar

  Aneta

  27.01.2022
  27.01.2022

  http://pomagam.pl/kubabartek

36 407 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 668 osób
Judyta Dołęga - awatar

Judyta Dołęga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 668

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
anonim - awatar
anonim
40
Gabriela - awatar
Gabriela
20
Sylwia Rogala-Gurba - awatar
Sylwia Rogala-Gurba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij