Zbiórka Kuba zbiera na hotel. - zdjęcie główne

Kuba zbiera na hotel.

2 665 zł  z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby

Oto Kuba - urodził się na terenie ogródków działkowych z półdzikiej matki. Razem z nią i rodzeństwem trafił do schroniska. Jak jest w schronisku - wiemy, to nie przedszkole - więc Kuba niczego dobrego nie miał szans się nauczyć. Ale w schroniskach szczeniaki często mają szczęście, jako czteromiesięczny dzieciak został adoptowany. Trafił do rodziny z dziećmi i był z nimi prawie rok. Był. Bo w 2012 pogryzł po twarzy dziecko. Dwa tygodnie przebywał na obserwacji w ZHW - w ciasnej klatce, bez wypuszczania, której stan w momencie odbioru wskazuje również na to, że bez sprzątania... Właścicielka w tym czasie próbowała znaleźć psu nowy, odpowiedzialny dom bez dzieci. Niestety, jedyne oferty jakie otrzymała, to oferty odkupienia psa w celu testowania leków. Takie rzeczy dzieją się u Polsce.

Nikt go nie chciał, rozważano eutanazje. Wzięliśmy Kubę. Jest pod naszą opieką od listopada 2012 roku. Mieszka w dobrym, płatnym hotelu. Ze względu na swoje zachowanie, pies jest praktycznie bez szans na adopcje. Od początku zdarzały mu się zachowania agresywne, tak jest do dzisiaj, choć ich częstotliwość znacznie zmalała. Pies był diagnozowany u neurologa w Olsztynie, łącznie z rezonansem. Nie wyszły żadne zmiany. Zaburzenia są na podłożu behawioralnym. Lata pracy polepszyły sytuację, ale nie wyeliminowały całkowicie problemu.

Prosimy o pomoc w pokryciu kosztów związanych z hotelowaniem Kubusia przez kolejne pół roku. Psiak ma częściową adopcję wirtualną, ale do pełnej kwoty sporo mu brakuje. 

Wesprzyj Kubusia.


Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  04.08.2018
  04.08.2018

  Kubuś nadal mieszka w hotelu. Śle Wam wakacyjne pozdrowienia.

  Zdjęcie aktualizacji 18 186

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.2017
  29.01.2017

  Zwierzęta spotyka tak dużo zła od ludzi, starajmy się choć trochę zrekompensować.. Kubusiu, obyś miał radośniejsze oczy !!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2017
  26.01.2017

  Życzę temu biedakowi,aby znalazł się ktoś,kto się nim zajmie i uszczęśliwi.Zasluguje na to,jak wszyscy skrzywdzony,czy to przez los,czy złych ludzi.Trzymam za Ciebie kciuki,Kubusiu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.2017
  25.01.2017

  Szczęśliwej drogi Kubusiu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.2017
  25.01.2017

  trzymaj się Kubusiu

 • LIDIA - awatar

  LIDIA

  24.01.2017
  24.01.2017

  dobrze że są ludzie o wspaniałych sercach...............

2 665 zł  z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby

Wpłaty: 93

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dziwinska - awatar
Dziwinska
20
janusz jakubczyk - awatar
janusz jakubczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Halina Loba - awatar
Halina Loba
50
piotr cegielski - awatar
piotr cegielski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij