Zbiórka Razem odmieńmy życie Kuby! :) - zdjęcie główne

Razem odmieńmy życie Kuby! :)

5 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Witajcie Kochani! :)

Poznajcie naszego nowego podopiecznego! :)

Oto 20 letni Kuba Kotkiewicz, który od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce objawiające się niedowładem spastycznym prawostronnym. 

Jest po dwóch operacjach ortopedycznych polegających na wydłużaniu kończyn prawych.. 

Od jego urodzenia, rodzice walczą o swojego syna, o jego sprawność, zdrowie o jego przyszłość i jego życie.

Niestety walka wcale nie jest łatwa, tym bardziej, że na ich drodze, bardzo często los rzuca kłody, których pokonanie zajmuje mnóstwo wysiłku i czasu, odbierając siły do walki o życie Kuby.

Tata Kuby - Pan Leszek jest rencistą, po przebytym zawale serca oraz pęknięciu tętniaka mózgu, Mama - Beata, również  doświadczyła w życiu już wiele złego, a najgroźniejszą walką jaką toczyła, była ta z nowotworem piersi, którą udało jej się wygrać.

Kuba, aby móc walczyć z chorobą, aby choć trochę przybliżyć się do osób zdrowych, potrzebuje rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku, turnusy dwutygodniowe powinny odbywać się minimum 4 razy w roku.

Niestety dla rodziny borykającej się z chorobami wszystkich jej członków i bardzo niskimi dochodami, suma 25 000 zł jest sumą niewyobrażalną i nieosiągalną. Na chwilę obecną, rodziny nie stać nawet na sfinansowanie jednego turnusu w ciągu roku.

Razem z Wami pokonywaliśmy już przeszkody znacznie większe i znacznie gorsze, dlatego nie mogliśmy nie podjąć się tego trudnego zadania, jakim jest zebranie środków na rehabilitację Kuby.  

Kiedy poinformowaliśmy mamę Kuby o podjęciu się przez nas pomocy, pojawiły się niesamowite łzy wzruszenia i szczęścia, kobiety, która powoli zaczęła tracić nadzieję.

Zanim uruchomiona zostanie zbiórka na siepomaga.pl minie zapewne około 3 tygodni, do tego czasu starajmy się pomóc wpłacając środki na pomagam.pl :)

Dlatego, jak zawsze Kochani, wielka prośba do Was! :)

Działajmy! :)

Sprawmy, aby Kuba i jego rodzice mogli dzielnie walczyć o lepszy los dla tego wspaniałego chłopaka!!

Wpłacajmy choćby złotówkę i udostępniajmy post!:)

Musi się udać, jak zawsze z Wami!! :)

Pozdrawiamy serdecznie! :)

Zespół Fundacji "Lepszy Los" :)


5 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij