Zbiórka Kuba chcę tylko chodzić - zdjęcie główne

Kuba chcę tylko chodzić

30 101 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Białczak - awatar

Ewelina Białczak

Organizator zbiórki


Kuba chce tylko chodzić


Witajcie mam na imię Ewelina jestem żoną Kuby, a od kilku miesięcy także jego wsparciem w powrocie do normalności…
19 kwietnia ubiegłego roku nasze życie zmieniło się w koszmar. Mój kochany Kuba dostał rozległego udaru móżdżku. Walka o jego życie trwała wiele tygodni i była największym wyzwaniem mojego życia. Udar spowodował ogromne spustoszenie - porażenie czterokończynowe, utrudnienia w przełykaniu. Choroba zabrała mu też głos -  tak dotychczas dla niego ważny. Dziś, pomału wracamy do zdrowia. Niestety ogromna trauma spowodowana kolejnymi hospitalizacjami uniemożliwia mojemu mężowi pobyt na oddziale rehabilitacyjnym, dlatego rehabilitujemy się w domu. Miesięczny koszt rehabilitacji to ponad 4 tysiące złotych.  Dlatego potrzebujemy waszego wsparcia. Jeśli chcesz pomóc dołącz do naszej zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Białczak - awatar

  Ewelina Białczak

  21.01.2022
  21.01.2022

  Witajcie ponownie Jeśli to czytacie to znaczy że jesteście w gronie osób którym należy się nasza ogromną wdzięczność. Dziękujemy więc za każdą przekazana złotówkę, ale także za słowa wsparcia które płynęły do Kuby ze wszystkich stron. Dziękujemy tym, którzy byli przy nas od początku, wspierali w nowej trudnej codzienności oraz tym, dzięki którym sumy zbiorki rosły z każdą minutą, Wasze artykuły dały nam wiele wzruszeń, ale też siłę do dalszej pracy Jak już wiecie z poprzedniego postu Kuba zmaga się ze skutkami udaru. Dzięki waszemu wsparciu zdwoiliśmy ilość godzin które Kuba spędza na rehabilitacji, zakupiliśmy taķże materac który ułatwi mu codzienne ćwiczenia. Zyskaliśmy czas spoķój i wiarę w to, że musi się udać Dziękujemy Ewelina i Kuba.

Komentarze


 • Feliksiak-Kozerska Ilona - awatar

  Feliksiak-Kozerska Ilona

  16.01.2022
  16.01.2022

  Kuba dużo siły i jak najszybszego powrotu do zdrowia! Trzymam kciuki. Joł ziom. 💪💪💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2022
  15.01.2022

  Powrotu do zdrowia życzę! :-)

 • Łukasz Molenda - awatar

  Łukasz Molenda

  15.01.2022
  15.01.2022

  Dużo zdrowia, trzymam kciuki.

 • Agata - awatar

  Agata

  14.01.2022
  14.01.2022

  Zwierzak trzymaj się i nie daj się!

 • Aldona Oryl - awatar

  Aldona Oryl

  14.01.2022
  14.01.2022

  Szybkiego powrotu do zdrowia

30 101 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Białczak - awatar

Ewelina Białczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 465

Wikt - awatar
Wikt
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Milena - awatar
Milena
64
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
trzymam kciuki i Zdrowia życzę - awatar
trzymam kciuki i Zdrowia życzę
20
Artur Kaczor - awatar
Artur Kaczor
200
Michał - awatar
Michał
20
Mariusz M - awatar
Mariusz M
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij