Zbiórka Kudłaty z niedowładem łapek! - miniaturka zdjęcia

Kudłaty z niedowładem łapek! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kudłaty z niedowładem łapek! - zdjęcie główne

Kudłaty z niedowładem łapek!

392 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Otrzymaliśmy dramatyczny apel o pomoc od opiekunów psiaka o imieniu Kudłaty, który bardzo potrzebuje naszego wsparcia i pomocy. Opiekunowie psiaka poznali naszą organizację, kiedy zareagowali na krzywdę zwierząt i zgłosili nam interwencje. Okazała się ona zasadna i pomogliśmy zgłoszonym psiakom. Teraz Ci Państwo poszukiwali pomocy dla swojego psiaka, Kudłatego. Nie zostaliśmy obojętni na ten apel jednak potrzebne są dość spore środki finansowe na pokrycie kosztów leczenia i potrzebnych badań. Kudłaty to radosny, wesoły psiak, który cierpi jednak na niedowład tylnych łapek. Psiak wczoraj pierwszy raz został wstępnie zdiagnozowany, ale jak się okazuje będzie potrzebne badanie tomografem. W tej chwili otrzymał dość drogie leki (ok. 100 zł. za opakowanie) które są konieczne, aby psiak mógł w miarę normalnie się poruszać. Możliwe że psiaczek ma początki zwapnienia odcinka lędzwiowego. DO tego stwierdzono dyskopatię oraz stan zapalny. Psiaczek bez nas nie da rady. Potrzebujemy środków finansowych aby móc ratować Kudłatego, a w tym okresie nasza kasa już świeci pustkami, z uwagi na wciąż przybywającą ilość zwierząt z interwencji. POMÓŻMY KUDŁATEMU! Liczy się naprawdę każda złotówka i podawanie wiadomości znajomym! Dziękujemy z góry za okazane serce!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  27.08.2019
  27.08.2019

  Kochani! Ostatnie dwa tygodnie wakacji to dla nas istny kocioł! Zgłoszenia o zaniedbaniu zwierząt płyną jedno po drugim. Nasi inspektorzy mają pełne ręce roboty a serca empatii ale i bólu, że człowiek w tak okrutny sposób może traktować inne istoty. Bardzo prosimy Was o pomoc bo jeszcze trochę brakuje aby spłacić te zaległości w tym za Kudłatego, a ciężko się pomaga wiedząc że ma się dług i ograniczone możliwości. Wiemy jak wiele robicie z nami dla zwierząt i dziękujemy Wam za każdy grosik! Razem możemy więcej!

Komentarze


 • od Misia - awatar

  od Misia

  15.05.2019
  15.05.2019

  Dużo zdrówka Pieseczku

 • Od Misia - awatar

  Od Misia

  01.04.2019
  01.04.2019

  Dużo zdrówka dla Kudłatego

392 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
od Misia - awatar
od Misia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
od Misia - awatar
od Misia
50
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
20
Basia - awatar
Basia
20
Basia - awatar
Basia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij