Zbiórka Pomoc dla owczarka Rokusia - zdjęcie główne

Pomoc dla owczarka Rokusia

6 087 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Sylwester Głodek - awatar

Sylwester Głodek

Organizator zbiórki

Jestem przyjacielem Moniki i jej adoptowego cudownego owczarka Rokusia. Są dla mnie jak rodzina. Rokuś zaczął chorować rok temu. Łapki siadły mu z dnia na dzień. Poprzedniego dnia biegał za piłeczką a następnego ledwo wstał na chwiejnych łapkach. Zaczęła się diagnostyka ,lekarz weterynarii stwierdziła spondylozę ,zwapnienie kręgosłupa ,zwyrodnienie bioder,  dysplazję. Przez ostatni rok Monika walczyła o to, żeby Rokuś mógł chodzić... chociaż trochę biegać za piłeczką... o jego sprawność ...o jego zdrowie psychiczne i fizyczne. Zrobiliśmy mu mnóstwo badań, pełną diagnostykę. Najpierw były sterydy, później Llibrella ... witaminy, suplementy wspomagające stawy i inne leki... Przyplątało się zapalenie, które leczyliśmy przez miesiąc...niestety nie udało się odzyskać pełnej władzy w łapkach, Rokuś utyka na prawą tylną łapkę i nie może biegać za swą ukochaną piłeczką, stracił wiele ze swej radości życia. Pomagałem jak mogłem ..niestety pieniądze się kończą, leczenie Rokusia jest bardzo drogie... Oboje jesteśmy na rencie ,nie możemy pracować,Monika ma znaczny stopień niepełnosprawności. Przy ostatniej wizycie doktor przyznała, że Rokusiowi  może pomóc I R A P ale to już jest tylko marzenie bo brakuje nawet na Librellę. Bardzo kocham Rokusia, to cudowny pies, dla Moniki jest wszystkim ,rodziną ,przyjacielem, wszystkim. Jest jej psim ludzikiem,tak go nazywa... Gdy patrzę ,jak się bawią, przychodzi mi do głowy , że nigdy nie widziałem takiej miłości człowieka do psa i psa do człowieka .Jeżeli ktoś mógłby wspomóc zbiórkę będziemy bardzo wdzięczni. Ta zbiórka i Wy ,ludzie dobrej woli To jedyna nadzieja dla Rokusia na  lepsze życie, i na dalsze leczenie. Mojej wdzięczności dla Was nie da się opisać.... dobro wraca.. z całego serca dziękujemy.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.2022
  02.12.2022

  Dużo zdrówka. Piękna postawa, jest Pani cudowną osobą!

 • Kenshi i Norica - awatar

  Kenshi i Norica

  02.12.2022
  02.12.2022

  Wzruszyła nas wasza historia. Zdrówka życzymy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.2022
  02.12.2022

  Będzie dobrze kochany piesku ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Kamila - awatar

  Kamila

  02.12.2022
  02.12.2022

  Skromna cegiełka i ode mnie. Życzę zdrówka kochanemu piesiowi a Pani dziękuję za pomoc, że pięciu ma miłości w bród:)

 • Gaja z Miłośników - awatar

  Gaja z Miłośników

  02.12.2022
  02.12.2022

  Uszy do góry. !

6 087 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Sylwester Głodek - awatar

Sylwester Głodek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 161

J.L. - awatar
J.L.
100
Ewa Opałka - awatar
Ewa Opałka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karolina - awatar
Karolina
50
Amar i Nessi - awatar
Amar i Nessi
50
Danuta Daź - awatar
Danuta Daź
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij