Zbiórka Akcja sterylizacja! - miniaturka zdjęcia

Akcja sterylizacja!

Zbiórka Akcja sterylizacja! - zdjęcie główne

Akcja sterylizacja!

95 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Neko znaczy kot. Jesteśmy grupą wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów bezdomnych działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym.

Jesteśmy grupą przyjaciół, a każdy z nas ma własną kocią rodzinę. Mamy jeden wspólny cel - chcemy, żeby każdy kot odnalazł swojego człowieka.

Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

W weekend nasze wolontariuszki pojechały na teren w magazynów/firm na oględziny i łapanie kotów. O pomoc poprosiła nas Pani Justyna, która tam pracuje. Kotów jest 13 większość kotek, lada moment wszystkie będą w ciąży. Wizyta okazała się owocna i już pierwszego dnia złapałyśmy dwie pierwsze kotki. Kolejne 2 kotki i kocurek trafiły na zabiegi w ciągu kilku kolejnych dni. Na szczęście Pani Justyna będzie mogła je przetrzymać u siebie dlatego też mogłyśmy zaangażować się w pomoc. 

Wszystkie koty zostaną wykastrowane, odpchlone i odrobaczone, a to są niestety bardzo duże koszty. Weterynaryjne oporządzenie każdego kota i zabiegi sterylizacji to 100-200 zł.

Bardzo zależy nam, by wszystkie koty, które są zsocjalizowane z ludźmi trafiły do nowych domów. Większość z nich ma ok 6-8 miesięcy. Wstępnie dla czwórki mamy zarezerwowany dom tymczasowy.

Mamy nadzieję, że uda nam się zdążyć z pomocą. Zauważyłyśmy jednego kotka, który nie przetrwał ostatnich mrozów... Prosimy o ciepłe myśli i wsparcie choćby złotówką. Postaramy się oporządzić całe stado. Z waszą pomocą musi się udać :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
95 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Gniewek - awatar
Katarzyna Gniewek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij