Zbiórka Gabrysia walczy z białaczką - zdjęcie główne

Gabrysia walczy z białaczką

80 000 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 696 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Miłosz Roth - awatar

Miłosz Roth

Organizator zbiórki

Cześć, 

mam na imię Gabrysia i w lipcu kończę 3 latka. Niestety dnia 07.05.2024 nagle zaczęłam czuć się gorzej, moi rodzice pojechali ze mną na SOR gdzie wstępnie zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Dzień później miałam zabieg pobrania szpiku w celu potwierdzenia choroby, ale w moich płucach pojawiło się zapalenie, które nie pozwoliło mi się obudzić. Przez blisko 2 tygodnie byłam w śpiączce i nie potrafiłam samodzielnie oddychać, pomagał mi respirator a ja nie do końca wiedziałam co się dzieje.

Gdy się wybudziłam, trafiłam na oddział onkologiczny, ale czas w którym spałam był dla mnie bardzo trudny i stresujący. Moje mięśnie uległy osłabieniu a ja zamknęłam się w sobie, do tej pory ciężko poruszać mi się samodzielnie.

Aktualnie potrzebuje bliskości moich rodziców, wsparcia neurologopedycznego, fizjoterapii i innych zajęć. Najbliższe minimum 2-2,5 roku oznacza dla mnie leczenie, intensywną chemioterapię oraz inne zabiegi a przecież obecny okres jest dla mnie również bardzo ważny w prawidłowym rozwoju umysłowym i emocjonalnym.

Bardzo chciałabym, żeby rodzice byli spokojniejsi i mogli być ze mną w tym trudnym okresie dlatego prosimy Was o wsparcie. Rodzice starają mi się zapewnić jak najszybszy powrót do zdrowia, ale koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie. Do tego dochodzą kwestie związane z wsparciem mojego rozwoju, edukacji, pomocami dydaktycznymi, opłaty związane z życiem codziennym a także inne nagłe wydatki, czy przyszłe turnusy. To wszystko to dla nich bardzo dużo.

Prosimy o wsparcie, chciałabym jak najszybciej wyzdrowieć, wrócić do domu i nie odstawać od swoich rówieśników w przyszłości. Trzymajcie za mnie kciuki ;)

Z całego serca DZIĘKUJEMY!

---

Hello, 

my name is Gabrysia, and I will be turning 3 years old in July. Unfortunately, on May 7, 2024, I suddenly started feeling worse, and my parents took me to the emergency room where I was initially diagnosed with acute lymphoblastic leukemia.

The next day, I had a bone marrow biopsy to confirm the disease, but an infection appeared in my lungs, preventing me from waking up. For nearly two weeks, I was in a coma and unable to breathe on my own; a ventilator helped me, and I didn't fully understand what was happening.

When I woke up, I was transferred to the oncology ward, but the time I spent in the coma was very difficult and stressful for me. My muscles weakened, and I became withdrawn, making it hard for me to move independently.

Currently, I need the closeness of my parents, speech therapy, physiotherapy, and other activities. The next minimum of 2-2.5 years will involve treatment, intensive chemotherapy, and other procedures, which are crucial for my proper mental and emotional development.

I really want my parents to be more at ease and able to be with me during this challenging time, so we are asking for your support. My parents are trying to ensure my quick recovery, but the costs of treatment and rehabilitation are very high. Additionally, there are expenses related to my development, education, educational aids, daily living costs, other unexpected expenses, and future rehabilitation camps. This is a lot for them to handle.

We are asking for your support; I would like to recover quickly, return home, and not fall behind my peers in the future. Please keep your fingers crossed for me :)

Thank you from the bottom of my heart!

---

Hallo, 

mein Name ist Gabrysia und ich werde im Juli 3 Jahre alt. Leider begann ich am 07.05.2024 plötzlich, mich schlechter zu fühlen, und meine Eltern brachten mich in die Notaufnahme, wo bei mir zunächst eine akute lymphoblastische Leukämie diagnostiziert wurde.

Am nächsten Tag wurde bei mir eine Knochenmarkbiopsie durchgeführt, um die Krankheit zu bestätigen, aber in meinen Lungen trat eine Entzündung auf, die mich daran hinderte, aufzuwachen. Fast zwei Wochen lang war ich im Koma und konnte nicht selbstständig atmen; ein Beatmungsgerät half mir, und ich verstand nicht ganz, was vor sich ging.

Als ich aufwachte, kam ich auf die onkologische Station, aber die Zeit, in der ich schlief, war für mich sehr schwierig und stressig. Meine Muskeln wurden schwächer, und ich zog mich in mich zurück. Bis jetzt fiel es mir schwer, mich selbstständig zu bewegen.

Derzeit brauche ich die Nähe meiner Eltern, neurologisch-pädagogische Unterstützung, Physiotherapie und andere Aktivitäten. Die nächsten mindestens 2-2,5 Jahre bedeuten für mich Behandlung, intensive Chemotherapie und andere Eingriffe, und die jetzige Zeit ist auch sehr wichtig für meine geistige und emotionale Entwicklung.

Ich wünsche mir sehr, dass meine Eltern ruhiger sein und in dieser schwierigen Zeit bei mir sein können, daher bitten wir Euch um Unterstützung. Meine Eltern bemühen sich, mir eine möglichst schnelle Genesung zu ermöglichen, aber die Kosten für die Behandlung und Rehabilitation sind sehr hoch. Dazu kommen Ausgaben für meine Entwicklung, Bildung, Lehrmittel, tägliche Lebenshaltungskosten sowie andere unerwartete Ausgaben und zukünftige Rehabilitationsaufenthalte. Das alles ist für sie sehr viel.

Wir bitten um Unterstützung, ich möchte so schnell wie möglich gesund werden, nach Hause zurückkehren und in Zukunft nicht von meinen Altersgenossen abweichen. Drückt mir die Daumen :)

Vielen Dank von ganzem Herzen!


Aktualizacje


 • Miłosz Roth - awatar

  Miłosz Roth

  01.07.2024
  01.07.2024

  Cześć Kochani,
  ostatnie dwa miesiące spędziłam w szpitalu. Cały czas żyliśmy z rodzicami nadzieją, że w końcu dostanę przepustkę do domu i... UDAŁO SIĘ! 🙂

  Gabrysia jest przeszczęśliwa, bardzo tęskniła za domem i swoim pieskiem. Wiemy, że ten krótki 1 dniowy pobyt w domu przyniesie nam wiele radości i siły na kolejne wizyty w szpitalu ❤️

  Bardzo dziękujemy Wam za wsparcie w ostatnich dniach. Zbiórka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, oprócz wkładu i pomocy w organizacji otrzymaliśmy od Was wiele wsparcia w innej formie. To wszystko napawa Nas optymizmem i buduje w Nas nadzieję na lepsze jutro. Wiemy, że Gabi sobie poradzi i wyzdrowieje ❤️

  Mamy nadzieję, że przyjdzie czas w którym będziemy mogli chociaż części z Was podziękować osobiście. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy, jesteście wspaniali ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 146 129

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.2024
  05.07.2024

  Gabi trzymam za Ciebie kciuki!

  • Miłosz Roth - awatar

   Miłosz Roth - Organizator zbiórki

   08.07.2024
   08.07.2024

   Dziękujemy w imieniu Gabi!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.07.2024
  02.07.2024

  Zdrówka dla ślicznotki i siły dla rodziców ❤️ Dacie rade i walczcie dzielnie ❤️

  • Miłosz Roth - awatar

   Miłosz Roth - Organizator zbiórki

   08.07.2024
   08.07.2024

   Z takim wsparciem na pewno damy radę ❤️

 • Dariusz Krukar - awatar

  Dariusz Krukar

  01.07.2024
  01.07.2024

  Dużo zdrówka!

  • Miłosz Roth - awatar

   Miłosz Roth - Organizator zbiórki

   08.07.2024
   08.07.2024

   Dziękujemy bardzo ❤️

 • Marcin - awatar

  Marcin

  27.06.2024
  27.06.2024

  Trzymaj się dziecinko.

  • Miłosz Roth - awatar

   Miłosz Roth - Organizator zbiórki

   28.06.2024
   28.06.2024

   ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.06.2024
  27.06.2024

  Dużo zdrowia, walcz Malutka <3

  • Miłosz Roth - awatar

   Miłosz Roth - Organizator zbiórki

   28.06.2024
   28.06.2024

   Dziękujemy ❤️

80 000 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 696 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Miłosz Roth - awatar

Miłosz Roth

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 696

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 890
Jasiak - awatar
Jasiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Chalon - awatar
Anna Chalon
100
Marek Leszczuk - awatar
Marek Leszczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij