Zbiórka Rehabilitacja kotki Zuzi - zdjęcie główne

Rehabilitacja kotki Zuzi

891 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Monika Hofft - awatar

Monika Hofft

Organizator zbiórki

Zuzia to kotka w wieku około roku, która została znaleziona w październiku na wsi w Kazimierzu. Zuzia została wysterylizowana, dokarmiona i zabrana do warunków domowych. W domu okazała się bardzo grzeczną i nieśmiałą kotką, która z dnia na dzień coraz bardziej ufała człowiekowi. Umie korzystać z kuwety. 

Niestety Zuzia zaczęła kuleć i nie wskakiwała już na swój ulubiony parapet. Kotka została zabrana do weterynarza, gdzie zrobiono jej zdjęcia RTG. Okazało się, że Zuzia ma przewlekłe zwyrodnienie  stawu kolanowego prawego spowodowane prawdopodobnie urazem we wczesnym wieku. 

Kotka jest obecnie po miesięcznej rehabilitacji laserem wysokoenergetycznym (12 zabiegów). Zuzia może już chodzić, chętnie biega i wskakuje na parapet. Zuzia przyjmuje też tabletki na stawy - Synoquin EFA.

Była to jedyna słuszna opcja żeby Zuzia mogła w miarę normalnie funkcjonować.  Nie wiadomo za jaki okres czasu kotka będzie ponownie potrzebowała rehabilitacji.

Rehabilitację kotki i tabletki udało nam się sfinansować z własnych, odłożonych funduszy, lecz niestety dalsza rehablilitacja jest bardzo kosztowna w połączeniu z suplementami. 

Proszę pomóżcie nam w rehabilitacji Zuzi. Ona na Was liczy.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  01.03.2018
  01.03.2018

  Zdrówka!

  • Monika Hofft - awatar

   Monika Hofft - Organizator zbiórki

   01.03.2018
   01.03.2018

   Zuzia bardzo dziękuję i przesyła buziaki

891 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Monika Hofft - awatar

Monika Hofft

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Kasia - awatar
Kasia
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Iwo Szulc - awatar
Iwo Szulc
50
Ankh - awatar
Ankh
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ola Barchanowska - awatar
Ola Barchanowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij