Zbiórka Rehabilitacja kotki Zuzi - zdjęcie główne

Rehabilitacja kotki Zuzi

891 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Monika Hofft - awatar

Monika Hofft

Organizator zbiórki

Zuzia to kotka w wieku około roku, która została znaleziona w październiku na wsi w Kazimierzu. Zuzia została wysterylizowana, dokarmiona i zabrana do warunków domowych. W domu okazała się bardzo grzeczną i nieśmiałą kotką, która z dnia na dzień coraz bardziej ufała człowiekowi. Umie korzystać z kuwety. 

Niestety Zuzia zaczęła kuleć i nie wskakiwała już na swój ulubiony parapet. Kotka została zabrana do weterynarza, gdzie zrobiono jej zdjęcia RTG. Okazało się, że Zuzia ma przewlekłe zwyrodnienie  stawu kolanowego prawego spowodowane prawdopodobnie urazem we wczesnym wieku. 

Kotka jest obecnie po miesięcznej rehabilitacji laserem wysokoenergetycznym (12 zabiegów). Zuzia może już chodzić, chętnie biega i wskakuje na parapet. Zuzia przyjmuje też tabletki na stawy - Synoquin EFA.

Była to jedyna słuszna opcja żeby Zuzia mogła w miarę normalnie funkcjonować.  Nie wiadomo za jaki okres czasu kotka będzie ponownie potrzebowała rehabilitacji.

Rehabilitację kotki i tabletki udało nam się sfinansować z własnych, odłożonych funduszy, lecz niestety dalsza rehablilitacja jest bardzo kosztowna w połączeniu z suplementami. 

Proszę pomóżcie nam w rehabilitacji Zuzi. Ona na Was liczy.

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  01.03.2018
  01.03.2018

  Zdrówka!

  • Monika Hofft - awatar

   Monika Hofft - Organizator zbiórki

   01.03.2018
   01.03.2018

   Zuzia bardzo dziękuję i przesyła buziaki

891 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Monika Hofft - awatar

Monika Hofft

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Kasia - awatar
Kasia
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Iwo Szulc - awatar
Iwo Szulc
50
Ankh - awatar
Ankh
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ola Barchanowska - awatar
Ola Barchanowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij