Zbiórka Kuba i Luna - proszą o pomoc - miniaturka zdjęcia

Kuba i Luna - proszą o pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kuba i Luna - proszą o pomoc - zdjęcie główne

Kuba i Luna - proszą o pomoc

0 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

                                                     Witamy Was serdecznie, 

      Jesteśmy Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział we Włocławku - jest to organizacja Pożytku Publicznego, która niesie ratunek, opiekę i ochronę zwierzętom porzuconym, zagubionym, rannym  i chorym a także zaniedbywanym przez człowieka i okrutnie traktowanym. Praca nasza oparta jest  na wolontariacie, natomiast środki jakimi dysponujemy pochodzą wyłącznie z darowizn, zbiórek a także z 1% - nie jesteśmy w żaden sposób dotowani przez państwo czy gminę. Dzięki nam wiele bezdomnych zwierząt może uniknąć smutnego losu w schronisku - opiekujemy się nimi i znajdujemy im nowe domy. Kładziemy także ogromy nacisk na kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt oraz zapobieganie niekontrolowanemu rozmnażaniu.

                                                                POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Zbiórka ta dotyczy rodzeństwa Kuby i Luny, którym okrutny los "zafundował" 4 najpiękniejsze młodzieńcze lata życia spędzone w stodole bez okien, bez świeżego powietrza, bez słońca, bez widoku człowieka! Życie pozbawione kompletnie jakichkolwiek  bodźców, dzięki którym młody organizm się kształtuje - bez pożywienie, chyba że pijanej właścicielce się przypomniało i akurat miała kawałek spleśniałego chleba - za to pod dostatkiem miały własnych odchodów i towarzyszącego im odoru. 

Teraz dochodzą do siebie - nadrabiają stracone lata... potrzebujemy środków na szczepienia, kastrację, suplementy diety... to jest w tej chwili najbardziej potrzebne!

Jeśli możesz - to bardzo prosimy o wpłatę, każda kwota się liczy - każda złotówka jest ważna


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij