Zbiórka Kuba i Luna - proszą o pomoc - miniaturka zdjęcia

Kuba i Luna - proszą o pomoc

Zbiórka Kuba i Luna - proszą o pomoc - zdjęcie główne

Kuba i Luna - proszą o pomoc

0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

                                                     Witamy Was serdecznie, 

      Jesteśmy Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział we Włocławku - jest to organizacja Pożytku Publicznego, która niesie ratunek, opiekę i ochronę zwierzętom porzuconym, zagubionym, rannym  i chorym a także zaniedbywanym przez człowieka i okrutnie traktowanym. Praca nasza oparta jest  na wolontariacie, natomiast środki jakimi dysponujemy pochodzą wyłącznie z darowizn, zbiórek a także z 1% - nie jesteśmy w żaden sposób dotowani przez państwo czy gminę. Dzięki nam wiele bezdomnych zwierząt może uniknąć smutnego losu w schronisku - opiekujemy się nimi i znajdujemy im nowe domy. Kładziemy także ogromy nacisk na kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt oraz zapobieganie niekontrolowanemu rozmnażaniu.

                                                                POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Zbiórka ta dotyczy rodzeństwa Kuby i Luny, którym okrutny los "zafundował" 4 najpiękniejsze młodzieńcze lata życia spędzone w stodole bez okien, bez świeżego powietrza, bez słońca, bez widoku człowieka! Życie pozbawione kompletnie jakichkolwiek  bodźców, dzięki którym młody organizm się kształtuje - bez pożywienie, chyba że pijanej właścicielce się przypomniało i akurat miała kawałek spleśniałego chleba - za to pod dostatkiem miały własnych odchodów i towarzyszącego im odoru. 

Teraz dochodzą do siebie - nadrabiają stracone lata... potrzebujemy środków na szczepienia, kastrację, suplementy diety... to jest w tej chwili najbardziej potrzebne!

Jeśli możesz - to bardzo prosimy o wpłatę, każda kwota się liczy - każda złotówka jest ważna


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij