Zbiórka Kuba i Luna - proszą o pomoc - zdjęcie główne

Kuba i Luna - proszą o pomoc

0 zł  z 500 zł (Cel)

                                                     Witamy Was serdecznie, 

      Jesteśmy Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział we Włocławku - jest to organizacja Pożytku Publicznego, która niesie ratunek, opiekę i ochronę zwierzętom porzuconym, zagubionym, rannym  i chorym a także zaniedbywanym przez człowieka i okrutnie traktowanym. Praca nasza oparta jest  na wolontariacie, natomiast środki jakimi dysponujemy pochodzą wyłącznie z darowizn, zbiórek a także z 1% - nie jesteśmy w żaden sposób dotowani przez państwo czy gminę. Dzięki nam wiele bezdomnych zwierząt może uniknąć smutnego losu w schronisku - opiekujemy się nimi i znajdujemy im nowe domy. Kładziemy także ogromy nacisk na kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt oraz zapobieganie niekontrolowanemu rozmnażaniu.

                                                                POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Zbiórka ta dotyczy rodzeństwa Kuby i Luny, którym okrutny los "zafundował" 4 najpiękniejsze młodzieńcze lata życia spędzone w stodole bez okien, bez świeżego powietrza, bez słońca, bez widoku człowieka! Życie pozbawione kompletnie jakichkolwiek  bodźców, dzięki którym młody organizm się kształtuje - bez pożywienie, chyba że pijanej właścicielce się przypomniało i akurat miała kawałek spleśniałego chleba - za to pod dostatkiem miały własnych odchodów i towarzyszącego im odoru. 

Teraz dochodzą do siebie - nadrabiają stracone lata... potrzebujemy środków na szczepienia, kastrację, suplementy diety... to jest w tej chwili najbardziej potrzebne!

Jeśli możesz - to bardzo prosimy o wpłatę, każda kwota się liczy - każda złotówka jest ważna


0 zł  z 500 zł (Cel)

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij