Zbiórka Kuba i Luna - proszą o pomoc - miniaturka zdjęcia

Kuba i Luna - proszą o pomoc

Zbiórka Kuba i Luna - proszą o pomoc - zdjęcie główne

Kuba i Luna - proszą o pomoc

0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

                                                     Witamy Was serdecznie, 

      Jesteśmy Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział we Włocławku - jest to organizacja Pożytku Publicznego, która niesie ratunek, opiekę i ochronę zwierzętom porzuconym, zagubionym, rannym  i chorym a także zaniedbywanym przez człowieka i okrutnie traktowanym. Praca nasza oparta jest  na wolontariacie, natomiast środki jakimi dysponujemy pochodzą wyłącznie z darowizn, zbiórek a także z 1% - nie jesteśmy w żaden sposób dotowani przez państwo czy gminę. Dzięki nam wiele bezdomnych zwierząt może uniknąć smutnego losu w schronisku - opiekujemy się nimi i znajdujemy im nowe domy. Kładziemy także ogromy nacisk na kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt oraz zapobieganie niekontrolowanemu rozmnażaniu.

                                                                POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Zbiórka ta dotyczy rodzeństwa Kuby i Luny, którym okrutny los "zafundował" 4 najpiękniejsze młodzieńcze lata życia spędzone w stodole bez okien, bez świeżego powietrza, bez słońca, bez widoku człowieka! Życie pozbawione kompletnie jakichkolwiek  bodźców, dzięki którym młody organizm się kształtuje - bez pożywienie, chyba że pijanej właścicielce się przypomniało i akurat miała kawałek spleśniałego chleba - za to pod dostatkiem miały własnych odchodów i towarzyszącego im odoru. 

Teraz dochodzą do siebie - nadrabiają stracone lata... potrzebujemy środków na szczepienia, kastrację, suplementy diety... to jest w tej chwili najbardziej potrzebne!

Jeśli możesz - to bardzo prosimy o wpłatę, każda kwota się liczy - każda złotówka jest ważna


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij