Zbiórka Lamy zbierają na chatę. - zdjęcie główne

Lamy zbierają na chatę.

30 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Jakiś czas temu na naszym folwarku zawitały prawdziwe gwiazdy. Widać to w dumnym kroku, nieco wyniosłym spojrzeniu i godności emanującej z ich postawy. Wystarczy jeden rzut oka, aby stwierdzić, że nie mogło być inaczej: musiały mieć wielu fanów i wielbicieli, gdy przechadzały się dumnie po swojej małej scenie – wybiegu w mini zoo, które, niestety, musiało zostać zlikwidowane. Nasze gwiazdy straciły swoją scenę. Przeszły na emeryturę, którą chcą spędzić z godnością i w wygodach, które przecież im się należą. Póki co postanowiły zamieszkać razem z owcami i kozami. Bardzo szybko się zaprzyjaźniły i opowiadają o tym, jak bardzo były uwielbiane przez swoją publiczność. Z całą pewnością są bardzo dumne ze swoich osiągnięć.


Tak wielkie gwiazdy zasłużyły na spokojną emeryturę. Nie godzi się przecież, aby na głowy kapała woda i niszczyła przepiękne fryzury! Trzeba przyznać, że chociaż są to wielkie gwiazdy, to jednak nie usłyszeliśmy od nich ani słowa skargi. Trzeba przyznać, że mimo swojej sławy, woda sodowa nie uderzyła im do głów – i między innymi właśnie dlatego zasłużyły na suche, wygodne lokum, w którym będą mogły wspominać oklaski swojej publiczności i spojrzenia zachwyconych fanów.

Dlatego też zobowiązaliśmy się wybudować nową wiatę i wybieg dla naszych lamich celebrytów. Na ten cel potrzeba 4 000 zł. Jest to kwota, dzięki której będziemy mogli zapewnić naszym gwiazdom suche, ciepłe schronienie, na które z całą pewnością zasłużyły. Pomóż nam osiągnąć ten cel. Może pewnego dnia, gdy zechcesz je odwiedzić na naszym folwarku, odcisną swoim kopytkiem autograf dla ciebie. Z podziękowaniem, że zapewniłeś im godną emeryturę.


Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  11.06.2018
  11.06.2018

  Aktualizacja

  Dzięki wsparciu z innych źródeł udało się- lamy i ich przyjaciele mają nowy wybieg!

  Zdjęcie aktualizacji 16 165

30 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij