Zbiórka Zbiórka na wyposażenie oddziału - zdjęcie główne

Zbiórka na wyposażenie oddziału

5 608 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Damian Wnorowski - awatar

Damian Wnorowski

Organizator zbiórki

20.02.2019 nastąpiło uroczyste otwarcie nowego budynku SP ZOZ w Łapach. Znajduje się tam nowoczesny Blok Operacyjny, Oddział Chirurgiczny, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Pracownia Endoskopii oraz Centralna Sterylizatornia. 

Źródło: http://szpitallapy.pl/2019/02/25/otwarcie-nowego-budynku-20-02-2019/


W imieniu personelu oddziału chirurgicznego szpitala w Łapach, chcielibyśmy Państwa prosić o pomoc w zebraniu kwoty 20 000 zł na zakup wyposażenia, którego nie obejmowało dofinansowanie. Według wymogów, wszystkie przedmioty powinny posiadać certyfikaty, co wiąże się wysokim kosztem zakupu. 

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców powiatu białostockiego, firm i instytucji o datki na brakujące wyposażenie. 

Jak dotąd Oddział Chirurgii zebrał środki na zakup wielu przedmiotów pomocnych w pracy personelu między innymi: 2 aparaty do mierzenia ciśnienia, 30 koców, 30 kompletów pościeli, poduszki, 2 wózki do sprzątania, wózek opatrunkowy z nadstawką, pielęgniarski wózek wielofunkcyjny, wózki dla chorych, 3 leżanki lekarskie, lodówkę na leki.

Z tego miejsca dziękujemy dotychczasowym darczyńcom, którzy podarowali w formie darowizny pieniądze oraz sfinansowali zakup powyższych przedmiotów.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup rzeczy z poniższej listy:

- automatyczna myjnia - dezynfekator do urządzeń sanitarnych,

- 30 taboretów do sal pacjentów,

- 17 luster do łazienek pacjentów,

- krzesło pod prysznic ułatwiające kąpiel,

- 2 drukarki laserowe, 

- akcesoria biurowe (lampki, organizery),

- komputer z monitorem, 

- kubki, sztućce, talerze płaskie oraz głębokie,

- 50 wkładów do mopów,

- myjka do mycia okien karcher z wysięgnikiem,

- podnóżek dwustopniowy.

Będziemy wdzięczni za wszystkie wpłaty pieniężne oraz pomoc w zakresie zakupu wyżej wymienionych produktów.

Zdjęcia otrzymanych darowizn:

Skan potwierdzający autentyczność organizowanej zbiórki:

Aktualizacje


 • Damian Wnorowski - awatar

  Damian Wnorowski

  04.03.2019
  04.03.2019

  Dziękujemy za zaufanie i tak szybki odzew z Państwa strony. W opisie dołączyliśmy skan pisma, które potwierdza autentyczność naszej zbiórki.
  Pozdrawiamy.

Komentarze


 • Steffen Ulrichson - awatar

  Steffen Ulrichson

  23.03.2019
  23.03.2019

  Ich wünsche Euch noch viel Erfolg beim Aufbau der neuen Station und, dass viele Patienten und das Personal sich dort wohl fühlen.

 • Maria Ł. - awatar

  Maria Ł.

  08.03.2019
  08.03.2019

  Przepiękny oddział z którego miałam już okazję skorzystać, szkoda tylko że nie do końca udało się oddziału doposażyć za publiczne pieniądze.

 • Kitek - awatar

  Kitek

  07.03.2019
  07.03.2019

  To straszne.. trzeba powiedziec ksiedzu w kosciele, zeby zebrac tace na ten cel!!

5 608 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Damian Wnorowski - awatar

Damian Wnorowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Helena.B - awatar
Helena.B
75
Steffen Ulrichson - awatar
Steffen Ulrichson
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wiesław Szustak - awatar
Wiesław Szustak
1 000
Kornad - awatar
Kornad
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij