Zbiórka Wywóz kontenera zw śmieciami - miniaturka zdjęcia

Wywóz kontenera zw śmieciami

Zbiórka Wywóz kontenera zw śmieciami - zdjęcie główne

Wywóz kontenera zw śmieciami

3 010 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać teraz
 
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Schronisko w Krzesimowie walczy o możliwość przedłużenia umowy dzierżawy do czasu, kiedy wszystkie psiaki znajda domy

Obecnie w schronisku przebywają jeszcze 34 psiaki. A umowa dzierżawy skończyła się 30 czerwca br. Istnieje szansa na jej przedłużenie do czasu, kiedy znajdziemy domy dla wszystkich naszych podopiecznych. nadleśnictwo jest skłonne podpisać umowę ale jest jeden warunek: musimy wykonać zalecenia powiatowego nadzoru budowlanego dotyczące likwidacji tzw. trwałych naniesień na terenie dzierżawionej działki (betonowe wylewki, płyty budowlane, płyty chodnikowe i tzw. jomby). Jeśli te zalecenia zostaną wykonane., Nadleśnictwo może umowę przedłużyć. Problem w tym, że nie mamy środków finansowych na wykonanie tych prac niwelacyjnych. Potrzebny jest ciężki sprzęt (spychacz, koparka) a to kosztuje. Jak widać na zdjęciach, prace są w toku. Wstępnie szacowany koszt rozbiórki, to minimum 3000,00 zł. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkich przyjaciół schroniska i wszystkich zwierzolubów. Tylko na Was możemy liczyć.  Wykonawcy robót wystawia nam faktury, na podstawie których rozliczymy się z zebranych pieniędzy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  16.09.19
  16.09.19

  Pierwszy etap prac rozbiórkowych został wykonany. Czeka nas jeszcze wywózka gruzu. Mamy nadzieję, że jeszcze przed zimą ruszymy z dalszymi robotami, jeśli uda nam się zebrać pozostała kwotę. Na razie zamieszczamy skan faktury za I etap prac rozbiórkowych.

  Zdjęcie aktualności 37 216

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.20
  01.03.20

  Szkoda, że likwidowane jest schronisko. Wielkie brawa dla Was za lata posługi przy pieskach ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.07.19
  30.07.19

  trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.07.19
  02.07.19

  Trzymam kciuki aby udało się.

  • Majka Gulanowska - awatar

   Majka Gulanowska - Organizator zbiórki

   02.07.19
   02.07.19

   Dziękujemy. Pozdrawiam.

3 010 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać teraz
 
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
DorotaC - awatar
DorotaC
100
Izbela - awatar
Izbela
10
Joanna Lis-Grześniak - awatar
Joanna Lis-Grześniak
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Angela - awatar
Angela
40
Małgorzata Raczkowska - awatar
Małgorzata Raczkowska
50
Robcio - awatar
Robcio
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij