Zbiórka Wielkanocny koszyczek dla Lei :) - zdjęcie główne

Wielkanocny koszyczek dla Lei :)

600 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Cześć!

Z okazji świąt wielkanocnych zbieramy na koszyczek pełen pyszności dla Lei :) Kotka nie załatwia się samodzielnie, dlatego potrzebna jest specjalistyczna sucha karma fibre oraz mokra sensitive.

Potrzebujemy dla niej również pampersów oraz dużo mokrych chusteczek do codziennej pielęgnacji  :) dlatego stworzyliśmy tą zbiórkę. Średnie miesięczne koszty utrzymania Lei i zakup leków to 400 zł miesięcznie.  

Liczba zwierząt w stowarzyszeniu stale rośnie, koszty z miesiąca na miesiąc są coraz wyższe. Dlatego prosimy o pomoc. Dołącz swoją cegiełkę.  Pomóż nam pomagać. 

Za wszelką pomoc serdecznie wszystkim dziękujemy !


Komentarze


 • Joanna Chmielewska - awatar

  Joanna Chmielewska

  28.03.19
  28.03.19

  Wszystkiego dobrego kiciu :)

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   29.03.19
   29.03.19

   Lea dziękuje <3 :*

 • Beata Sobota - awatar

  Beata Sobota

  27.03.19
  27.03.19

  Wszystkiego dobrego kochana Ślicznotko Leusiu😸

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   27.03.19
   27.03.19

   Bardzo dziękujemy 🐈❤

600 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
100
Kamila - awatar
Kamila
20
Joanna Chmielewska - awatar
Joanna Chmielewska
30
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Piotr Nowak - awatar
Piotr Nowak
50
Beata Sobota - awatar
Beata Sobota
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij