Zbiórka Wielkanocny koszyczek dla Lei :) - zdjęcie główne

Wielkanocny koszyczek dla Lei :)

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Cześć!

Z okazji świąt wielkanocnych zbieramy na koszyczek pełen pyszności dla Lei :) Kotka nie załatwia się samodzielnie, dlatego potrzebna jest specjalistyczna sucha karma fibre oraz mokra sensitive.

Potrzebujemy dla niej również pampersów oraz dużo mokrych chusteczek do codziennej pielęgnacji  :) dlatego stworzyliśmy tą zbiórkę. Średnie miesięczne koszty utrzymania Lei i zakup leków to 400 zł miesięcznie.  

Liczba zwierząt w stowarzyszeniu stale rośnie, koszty z miesiąca na miesiąc są coraz wyższe. Dlatego prosimy o pomoc. Dołącz swoją cegiełkę.  Pomóż nam pomagać. 

Za wszelką pomoc serdecznie wszystkim dziękujemy !


Komentarze


 • Joanna Chmielewska - awatar

  Joanna Chmielewska

  28.03.2019
  28.03.2019

  Wszystkiego dobrego kiciu :)

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   29.03.2019
   29.03.2019

   Lea dziękuje <3 :*

 • Beata Sobota - awatar

  Beata Sobota

  27.03.2019
  27.03.2019

  Wszystkiego dobrego kochana Ślicznotko Leusiu😸

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   27.03.2019
   27.03.2019

   Bardzo dziękujemy 🐈❤

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
100
Kamila - awatar
Kamila
20
Joanna Chmielewska - awatar
Joanna Chmielewska
30
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Piotr Nowak - awatar
Piotr Nowak
50
Beata Sobota - awatar
Beata Sobota
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij