Pieniądze trafiają na subkonto Szymka w Fundacji Dotyk Maryi, więc ich wykorzystanie będzie monitorowane i w pełni przekazane na leczenie dziecka!!


Szymon ur się 05.06.2001r. Był zdrowy. Były trudności w nauce ale uczył się tokiem specjalnym. Radził sobie na co dzień, jeździł do szkoły rowerem i wracał samodzielnie.

Rok temu w okolicy Świąt Wielkanocnych zatrzymuje się po wyjściu do szkoły, spuszcza głowę,chodzi małymi kroczkami, przestaje mówić, zastyga nawet ze sztućcem podczas jedzenia. Na nic się nie uskarża, nic Go nie interesuje. Zmienia się mimika, chód, drżą ręce, przypomina starego człowieka z chorobą Parkinsona. Dotychczasowe próby leczenia i rehabilitacji nie przynoszą skutku. Obszerna diagnostyka neurologiczna w Rzeszowie i Warszawie trwająca do teraz niczego nie potwierdza. Stan pomału się pogarsza, jest całkowicie zależny od swojej mamy. Pocieszające jest że zachował świadomość i nie ma cierpienia na twarzy.W skrócie mówiąc zastyga jakby coś od środka Go hamowało.

Szansą dla Szymka na w miarę normalne i ustabilizowane życie, jest pełna diagnoza i leczenie w klinice w USA. Lekarze w tej klinice potrafią osoby z takim schorzeniem tak leczyć, że objawy łagodnieją i występują coraz rzadziej, jednak nie pomożemy chłopcu, bez Waszej pomocy. Dlatego Prosimy, pomóżcie nam pomagać...


Strona www fundacji: http://dotykmaryi.pl


Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.