Zbiórka Rak nie wyrok leczenie Angeliki - miniaturka zdjęcia

Rak nie wyrok leczenie Angeliki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rak nie wyrok leczenie Angeliki - zdjęcie główne

Rak nie wyrok leczenie Angeliki

71 435 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 818 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jestem przedstawicielką Fundacji Potrzebującym zarejestrowanej w KRS nr 0000599828, która wspiera Angelikę 

Angelika, 23 lata

Dziewczyna pełna energii, pracująca, studiująca, z pasją do książek i miłością do zwierząt, którymi opiekowała się zawodowo w pracy. I nagle wszystko się ‘’wali’’. Wraz z wakacyjnym słońcem przyszła diagnoza- RAK, nowotwór złośliwy rak włóknisto-blaszkowy.

Fibrolamellar (FLC) jest zupełnie inną chorobą niż rak wątrobowokomórkowy (HCC) z którym często jest mylony. Przede wszystkim dotyka on młodych osób i atakuje zdrowy narząd. Występuje bardzo rzadko, choruje 1 na 5 000 000 osób. Jego wyjątkowość niesie ze sobą ogromną ilość utrudnień oraz przeszkód. 

W Polsce metody leczenia są bardzo ograniczone, brakuje lekarzy z doświadczeniem w leczeniu tego typu raka, a leczenie za granicami kraju wiąże się z dużymi wydatkami. 

W związku z okrutnym prawem, że zatrudniany student  nie ma prawa do zasiłku chorobowego, dziewczyna pozostaje bez środków, jedynym wsparciem jest jej mama. A koszty leczenia wciąż rosną…

Rak nie tracił czasu stan Angeliki jest poważny, nie możemy zwlekać!
Występują liczne przerzuty. Kliniki do których próbowała do tej pory się zwrócić o pomoc (np. wspomniana już wcześniej Proton Therapy Center w Pradze) odmówiły przeprowadzenia terapii z uwagi na zbyt zaawansowany stan choroby. Pierwszy plan niestety zawiódł, drugi i trzeci również… Ale my się nie poddajemy i szukamy dalej! Jesteśmy w trakcie poszukiwań eksperymentalnych metod leczenia poza granicami kraju, musimy wyjść poza standardowe schematy leczenia dostępne w Polsce. Obecnie konsultujemy się z lekarzami z USA oraz z Niemiec. Do tej pory udało nam się opłacić badanie analizy molekularnej w Polsce. Niestety, to nie wszystko. Musimy zbierać na kolejne badaniam.in. na test sekwencjonowania DNA i RNA nowej generacji w Boston Gene, USA. Wszystko to może nam pomóc odkryć unikalne i indywidualne cechy nowotworu, poznać jego biologię oraz dać nam szansę na dobranie odpowiedniej terapii celowanej.

Zbieramy na konsultację i wizyty lekarskie, wyjazdy za granicę w celu leczenia oraz opłacenie leków, które mogłyby zwrócić Angelice normalne życie. 

Głęboko wierzymy, że dzięki wsparciu Darczyńców uda nam się pokonać te przeszkody, nie poddajemy się, wciąż walczymy, Prosimy o pomoc dla Angeliki i jej rodziny w tak ciężkich dla nich chwilach… 

Każda nawet najmniejsza wpłata przybliża Nas do celu. Z całego serca dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, którzy już nam pomogli. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, jednak dalej potrzebujemy Waszego wsparcia, aby Angelika mogła cieszyć się zdrowiem.

‘’RAK nie wyrok’’!

Dla zainteresowanych informacja o prawie odliczenia od podatku. Fundacja nie pobiera żadnej opłaty, 100% wpłaty jest przekazane na leczenie.      

Angelika będzie naprawdę wdzięczna za każdą złotówkę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "FUNDACJA POTRZEBUJĄCYM" - awatar

  "FUNDACJA POTRZEBUJĄCYM"

  02.12.2022
  02.12.2022

  Kochani cel prawie osiągnięty
  💖💖💖
  Wszystko dzięki WAM

Komentarze


 • Karolina Zygmunt - licytacja pierogi ruskie - awatar

  Karolina Zygmunt - licytacja pierogi ruskie

  25.11.2022
  25.11.2022

  Pierogi ruskie licytacja

  • "FUNDACJA POTRZEBUJĄCYM" - awatar

   "FUNDACJA POTRZEBUJĄCYM" - Organizator zbiórki

   02.12.2022
   02.12.2022

   Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie przybliża nas do celu. Wszystkiego dobrego!

 • Małgorzata Nicałek - awatar

  Małgorzata Nicałek

  25.11.2022
  25.11.2022

  Licytacja książek

  • "FUNDACJA POTRZEBUJĄCYM" - awatar

   "FUNDACJA POTRZEBUJĄCYM" - Organizator zbiórki

   02.12.2022
   02.12.2022

   Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie przybliża nas do celu. Wszystkiego dobrego!

 • Kasia Szafran - awatar

  Kasia Szafran

  24.11.2022
  24.11.2022

  Lecimy po więcej❤️

  • "FUNDACJA POTRZEBUJĄCYM" - awatar

   "FUNDACJA POTRZEBUJĄCYM" - Organizator zbiórki

   02.12.2022
   02.12.2022

   💖

 • ayshoz - awatar

  ayshoz

  22.11.2022
  22.11.2022

  Życie jest kurewsko niesprawiedliwe. Nie poddawaj się

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.2022
  22.11.2022

  Powodzenia 🫶

71 435 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 818 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 818

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bożka - awatar
Bożka
20
ulaw - awatar
ulaw
50
Szymon Trela - awatar
Szymon Trela
20
BEATA - awatar
BEATA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Zięba - awatar
Tomasz Zięba
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij