Leczenie Niczyjaków II

5 290 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby


Kochani mamy kolejne zgłoszenia o kotkach w potrzebie.
W naszych gabinetach nie  zawsze mogą  pomóc  kotkom, mogą jedynie skrócić  im  męki 😞
Dlatego potrzebujemy wsparcia aby móc  zawieźć  kotki do Bogatyni tj. 80 km od nas. 

Oprócz leczenia ciagle potrzebujemy dobrej karmy oraz żwirku.

I jak to ogarnąć... ?
Ledwo udało się zoperować Mulan, jeszcze nie zrobiłyśmy zbiórki na operację Dixi, planowanej na przyszły tydzień... a tu kolejne zgłoszenie... i kolejny biedak... 😢  
 
Kotek znaleziony na jednej z pobliskich wiosek... przywieziony do uśpienia... 😞
 W Bolesławcu nie zrobią  takiego zabiegu, zresztą nikt nie zapłaci za leczenie Bezdomniaczka... 😞 Kotek cierpi... Ból takiej nogi jest okropny...  
Zaprzyjaźniony lekarz, któremu nie jest obojętny los  kotka, chciałby dać mu szansę i zadzwonił  prosząc o pomoc dla kotka... ale operacji nie jest w stanie się podjąć, gdyż żeby przeprowadzić niektóre zabiegi, trzeba mieć drogi, specjalistyczny sprzęt.


Możemy go uratować robiąć kolejną operację w Bogatyni lub rzeczywiście uśpić tego kotka ... "na nogę" .... 😕
Dzwoniłam tam już. Wysłałam RTG.
Lekarze są skłonni podjąć się zabiegu już w tę niedzielę, zaraz w drodze powrotnej ze szkolenia w Pradze...

Jeśli my mu nie pomożemy, jutro rano kocurek będzie uśpiony... Musimy podjąc decyzję czy przejąć opiekę nad kolejnym "drogim" kotkiem ?

     Przyjazny, miziasty, bezdomny, niczyj ...bez imienia ... bardzo cierpiący... złamanie z przemieszczeniem... nikt tylko ON wie jak bardzo to boli.. ale ON walczy.. a my?? Jest szansa mu pomóc ale potrzebna jest operacja przy użyciu specjalistycznego sprzętu ... a co za tym stoi - ogromne koszty... błagam pomóżcie nam ulżyć mu w cierpieniu ... wszystko czeka gotowe data zabiegu wyznaczone... a my nie mamy grosza 😔😔😔 żeby to sfinansować... nie mamy serca odebrać mu nadziei na życie... nie proszę... błagam o pomoc w leczeniu... ON tak bardzo na nas liczy... tak bardzo ufa... serce mi pięknie jak go zawiedziemy...

Komentarze


 • Rakosia - awatar

  Rakosia

  14.10.2018
  14.10.2018

  Zdrowiej Maluszku

 • Olaf - awatar

  Olaf

  13.10.2018
  13.10.2018

  Na zdrowie kotku 😘

 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  13.10.2018
  13.10.2018

  trzymam za was kciuki...

 • Hanna Mallows - awatar

  Hanna Mallows

  13.10.2018
  13.10.2018

  Kocham je wszyskie!

 • Katarzyna Tarkowska - awatar

  Katarzyna Tarkowska

  13.10.2018
  13.10.2018

  Kocie kochany czekam na filmik z nagraniem, na któym będziesz szczęśliwie biegał!

5 290 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby

Wpłaty: 143

Monika - awatar
Monika
100
Urszula Wstawska - awatar
Urszula Wstawska
50
dżasta - awatar
dżasta
20
Agnieszka Zdziechowska - awatar
Agnieszka Zdziechowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Hugo - awatar
Hugo
20
Maciej Wysocki - awatar
Maciej Wysocki
20
Grażyna - awatar
Grażyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij