Leczenie Niczyjaków II

5 290 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby


Kochani mamy kolejne zgłoszenia o kotkach w potrzebie.
W naszych gabinetach nie  zawsze mogą  pomóc  kotkom, mogą jedynie skrócić  im  męki 😞
Dlatego potrzebujemy wsparcia aby móc  zawieźć  kotki do Bogatyni tj. 80 km od nas. 

Oprócz leczenia ciagle potrzebujemy dobrej karmy oraz żwirku.

I jak to ogarnąć... ?
Ledwo udało się zoperować Mulan, jeszcze nie zrobiłyśmy zbiórki na operację Dixi, planowanej na przyszły tydzień... a tu kolejne zgłoszenie... i kolejny biedak... 😢  
 
Kotek znaleziony na jednej z pobliskich wiosek... przywieziony do uśpienia... 😞
 W Bolesławcu nie zrobią  takiego zabiegu, zresztą nikt nie zapłaci za leczenie Bezdomniaczka... 😞 Kotek cierpi... Ból takiej nogi jest okropny...  
Zaprzyjaźniony lekarz, któremu nie jest obojętny los  kotka, chciałby dać mu szansę i zadzwonił  prosząc o pomoc dla kotka... ale operacji nie jest w stanie się podjąć, gdyż żeby przeprowadzić niektóre zabiegi, trzeba mieć drogi, specjalistyczny sprzęt.


Możemy go uratować robiąć kolejną operację w Bogatyni lub rzeczywiście uśpić tego kotka ... "na nogę" .... 😕
Dzwoniłam tam już. Wysłałam RTG.
Lekarze są skłonni podjąć się zabiegu już w tę niedzielę, zaraz w drodze powrotnej ze szkolenia w Pradze...

Jeśli my mu nie pomożemy, jutro rano kocurek będzie uśpiony... Musimy podjąc decyzję czy przejąć opiekę nad kolejnym "drogim" kotkiem ?

     Przyjazny, miziasty, bezdomny, niczyj ...bez imienia ... bardzo cierpiący... złamanie z przemieszczeniem... nikt tylko ON wie jak bardzo to boli.. ale ON walczy.. a my?? Jest szansa mu pomóc ale potrzebna jest operacja przy użyciu specjalistycznego sprzętu ... a co za tym stoi - ogromne koszty... błagam pomóżcie nam ulżyć mu w cierpieniu ... wszystko czeka gotowe data zabiegu wyznaczone... a my nie mamy grosza 😔😔😔 żeby to sfinansować... nie mamy serca odebrać mu nadziei na życie... nie proszę... błagam o pomoc w leczeniu... ON tak bardzo na nas liczy... tak bardzo ufa... serce mi pięknie jak go zawiedziemy...

Komentarze


 • Rakosia - awatar

  Rakosia

  14.10.18
  14.10.18

  Zdrowiej Maluszku

 • Olaf - awatar

  Olaf

  13.10.18
  13.10.18

  Na zdrowie kotku 😘

 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  13.10.18
  13.10.18

  trzymam za was kciuki...

 • Hanna Mallows - awatar

  Hanna Mallows

  13.10.18
  13.10.18

  Kocham je wszyskie!

 • Katarzyna Tarkowska - awatar

  Katarzyna Tarkowska

  13.10.18
  13.10.18

  Kocie kochany czekam na filmik z nagraniem, na któym będziesz szczęśliwie biegał!

5 290 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby

Wpłaty: 143

Monika - awatar
Monika
100
Urszula Wstawska - awatar
Urszula Wstawska
50
dżasta - awatar
dżasta
20
Agnieszka Zdziechowska - awatar
Agnieszka Zdziechowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Hugo - awatar
Hugo
20
Maciej Wysocki - awatar
Maciej Wysocki
20
Grażyna - awatar
Grażyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij