Zbiórka Leczenie Niczyjaków III - zdjęcie główne

Leczenie Niczyjaków III

5 045 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby

Kochani wiele Niczyjaków potrzebuje pomocy.  Mamy wiele zgłoszń maluchów, które potrzebują odpchlania, odrobacznia szczepień i leczenia. 


 Rysia prosi o pomoc dla siebie dla Niczyjaków.


Rysia - kiedyś śliczna kuleczka "oddana w bardzo dobre ręce".

Ręce, które dwa razy wyrzuciły bezbronne zwierzątko  przez okno ...  😢

Rysia wiele się wycierpiała. Okaleczono ją psychicznie i emocjonalnie.
3 lata temu znaleziono kotkę czołgającą się po chodniku w Bolesławcu. Kotka  krwawiła, nie trzymała się na nóżkach, miała roztrzaskany pyszczek. Połamane podniebienie 😞  Szybko została zabrana do lecznicy, gdzie natychmiast ją operowano. Uratowano życie. Połączone drutami podniebienie bardzo bołało... goiło się się długo. Kotka cierpiała. Opiekunka pielęgnowała ją i karmiła ją strzykawką. W końcu kotka doszła do siebie. ..

Po kilku miesiącach znalazł się "opiekun". Zapewnił o nieszczęśliwym wypadku... i zabrał kotkę z domu tymczasowego. To był ogromny błąd 😞 😞 😞   Nikt nie podejrzewał, że oddaje skrzywdzone zwierzątko w ręce oprawcy 😞
Po kilku miesiącach sytuacja się powtórzyła 😢
Znowu ktoś znalazł zakrwawioną kotkę czołagającą się po ulicy Bolesławca 😢 Ponownie szybko zawiaziono Rysię do lecznicy. Natychmiast została poddana operacji ratuacej życie 😢 Tym razem obrażeń było więcej 😞 Wiele stłuczeń, połamane nóżki... i ponownie połamane podniebienie 😢 😢 😢  I ponownie ogromne cierpienie  😢 😢 😢
 Znowu udało się kotkę poskładać.... Przerażone zwierzątko goiło się i cierpiało bardzo długo... karmione strzykawką przeżyło...

Wyobrażacie sobie ten ból? Bo ja nie... 😢
Minęły trzy lata. Kotka porusza się samodzielnie na "poskłądanych nóżkach" .. Ale nadal cierpi... 😢
coś jest nie tak.. 😞

Od dłuższego czasu z drutowanego podniebienia sączy się jej ropa.. ropa zatyka nosek... łzawią oczka... Antybiotyki podawane co chwila poprawiają sytuacją tylko  trochę i tylko na krótko.. 😞
Kotka bardzo słabo je 😞 Ewidentnie źle się czuje 😢

W tym domu tymczasowym jest kilkanaście podopiecznych.. Co chwila ktoś jest chory.. 😞  Operowany..
Rysia prosi o wsparcie. Koniecznie trzeba poszerzyć diagnostykę. Sprawdzić co się dzieje...
Kupić jej leki odpornościowe, odżywki.

  Bardzo prosimy o wsparcie dla Rysi -
kotki, o której rozmnażacz zapewne mówi, że "oddał w bardzo dobre ręce"

Prosimy o wsparcie leczenia i utrzymania w domach tymczasowych  jak również wsparcie na karmę dla wielu bezimiennych, potrzebujących Bezdomniaków.

Komentarze


 • Paweł - awatar

  Paweł

  21.02.19
  21.02.19

  Kochani! Przeznaczcie to 50,00 pln na leczenie tej tak bardzo skrzywdzonej kotki. Życzę Rysi powrotu do zdrowia. Dziekuję, za to co robicie dla tych kotków.

 • Weronika - awatar

  Weronika

  21.02.19
  21.02.19

  Powodzenia!

 • Paweł Świerzowski - awatar

  Paweł Świerzowski

  08.02.19
  08.02.19

  Poszło!!! Dużo zdrówka Rysiuli oraz innym kociaczkom.

 • Hugo - awatar

  Hugo

  07.02.19
  07.02.19

  Trzymamy kciuki za znajdy i dziękujemy, ze chce się Wam pomagać :)

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  05.02.19
  05.02.19

  Rysiu - kochana, zdrowiej i nigdy już nie choruj tak mocno. Moc ciepła przesyłam dla Ciebie i Twoich opiekunek, które tak o Ciebie dbają i walczą!

5 045 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby

Wpłaty: 162

Jolanta Taracha - awatar
Jolanta Taracha
20
Waldek - awatar
Waldek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Patryk - awatar
Patryk
30
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Krystyna Juszkiewicz - awatar
Krystyna Juszkiewicz
50
Magda - awatar
Magda
5
Joanna T - awatar
Joanna T
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij