Zbiórka Leczenie Niczyjaków III - zdjęcie główne

Leczenie Niczyjaków III

5 145 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Kochani wiele Niczyjaków potrzebuje pomocy.  Mamy wiele zgłoszń maluchów, które potrzebują odpchlania, odrobacznia szczepień i leczenia. 


 Rysia prosi o pomoc dla siebie dla Niczyjaków.


Rysia - kiedyś śliczna kuleczka "oddana w bardzo dobre ręce".

Ręce, które dwa razy wyrzuciły bezbronne zwierzątko  przez okno ...  😢

Rysia wiele się wycierpiała. Okaleczono ją psychicznie i emocjonalnie.
3 lata temu znaleziono kotkę czołgającą się po chodniku w Bolesławcu. Kotka  krwawiła, nie trzymała się na nóżkach, miała roztrzaskany pyszczek. Połamane podniebienie 😞  Szybko została zabrana do lecznicy, gdzie natychmiast ją operowano. Uratowano życie. Połączone drutami podniebienie bardzo bołało... goiło się się długo. Kotka cierpiała. Opiekunka pielęgnowała ją i karmiła ją strzykawką. W końcu kotka doszła do siebie. ..

Po kilku miesiącach znalazł się "opiekun". Zapewnił o nieszczęśliwym wypadku... i zabrał kotkę z domu tymczasowego. To był ogromny błąd 😞 😞 😞   Nikt nie podejrzewał, że oddaje skrzywdzone zwierzątko w ręce oprawcy 😞
Po kilku miesiącach sytuacja się powtórzyła 😢
Znowu ktoś znalazł zakrwawioną kotkę czołagającą się po ulicy Bolesławca 😢 Ponownie szybko zawiaziono Rysię do lecznicy. Natychmiast została poddana operacji ratuacej życie 😢 Tym razem obrażeń było więcej 😞 Wiele stłuczeń, połamane nóżki... i ponownie połamane podniebienie 😢 😢 😢  I ponownie ogromne cierpienie  😢 😢 😢
 Znowu udało się kotkę poskładać.... Przerażone zwierzątko goiło się i cierpiało bardzo długo... karmione strzykawką przeżyło...

Wyobrażacie sobie ten ból? Bo ja nie... 😢
Minęły trzy lata. Kotka porusza się samodzielnie na "poskłądanych nóżkach" .. Ale nadal cierpi... 😢
coś jest nie tak.. 😞

Od dłuższego czasu z drutowanego podniebienia sączy się jej ropa.. ropa zatyka nosek... łzawią oczka... Antybiotyki podawane co chwila poprawiają sytuacją tylko  trochę i tylko na krótko.. 😞
Kotka bardzo słabo je 😞 Ewidentnie źle się czuje 😢

W tym domu tymczasowym jest kilkanaście podopiecznych.. Co chwila ktoś jest chory.. 😞  Operowany..
Rysia prosi o wsparcie. Koniecznie trzeba poszerzyć diagnostykę. Sprawdzić co się dzieje...
Kupić jej leki odpornościowe, odżywki.

  Bardzo prosimy o wsparcie dla Rysi -
kotki, o której rozmnażacz zapewne mówi, że "oddał w bardzo dobre ręce"

Prosimy o wsparcie leczenia i utrzymania w domach tymczasowych  jak również wsparcie na karmę dla wielu bezimiennych, potrzebujących Bezdomniaków.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Paweł - awatar

  Paweł

  21.02.2019
  21.02.2019

  Kochani! Przeznaczcie to 50,00 pln na leczenie tej tak bardzo skrzywdzonej kotki. Życzę Rysi powrotu do zdrowia. Dziekuję, za to co robicie dla tych kotków.

 • Weronika - awatar

  Weronika

  21.02.2019
  21.02.2019

  Powodzenia!

 • Paweł Świerzowski - awatar

  Paweł Świerzowski

  08.02.2019
  08.02.2019

  Poszło!!! Dużo zdrówka Rysiuli oraz innym kociaczkom.

 • Hugo - awatar

  Hugo

  07.02.2019
  07.02.2019

  Trzymamy kciuki za znajdy i dziękujemy, ze chce się Wam pomagać :)

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  05.02.2019
  05.02.2019

  Rysiu - kochana, zdrowiej i nigdy już nie choruj tak mocno. Moc ciepła przesyłam dla Ciebie i Twoich opiekunek, które tak o Ciebie dbają i walczą!

5 145 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Wpłaty: 163

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jolanta Taracha - awatar
Jolanta Taracha
20
Waldek - awatar
Waldek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Patryk - awatar
Patryk
30
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Krystyna Juszkiewicz - awatar
Krystyna Juszkiewicz
50
Magda - awatar
Magda
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij