Zbiórka Leczenie Pepcio - zdjęcie główne

Leczenie Pepcio

443 zł  z 330 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Kasia Włodarz - awatar

Kasia Włodarz

Organizator zbiórki


Ten chorowitek, którego widzisz na zdjęciu to Pepcio. Jest to świnka mojego dziadka. Zaczęło się od wyrośnięcia niewielkiego guzka, który z każdym dniem był większy i bardziej widoczny. Jak się później okazało był to kaszak. Pozornie nic groźnego, świnkom często się one pojawiają. Niestety, mój dziadek zbyt późno zdecydował się na wizytę u lekarza weterynarii. Śwince zaczęło to przeszkadzać i finalnie wygryzła sobie kaszaka do krwi czego skutki widać na zdjęciach. Niestety większość zawartości kaszaka nadal tkwi pod skórą. Badanie osłuchowe świnki wykazało szmery na serduszku. Kolejna wiadomość, która nas przybiła. Dostaliśmy skierowanie do kardiologa, aby ten wykluczył poważne wady serca i dopuścił Pepcia do zabiegu usunięcia zmiany. Skontaktowałam się z kliniką kardiologiczną, koszt badania echokardiograficznego to 130 zł. A zabieg to kolejne 200 zł... Dziadka nie stać dłużej na leczenie świnki, włożył swoje ostatnie pieniądze w leczenie farmakologiczne antybiotykami i lekami przeciwzapalnymi. Dobrą wiadomością jest to, że Pepcio nie gryzie rany po podawanych mu lekach, rana się suszy i rzadko dochodzi do tego, żeby sączyła się z niej krew. Złą zaś jest fakt, że leki skończą się za kilka dni... Zabieg jest jedyną szansą na to aby Pepcio był zdrowy. Jest jeszcze taki młodziutki, ma 2 latka. Jeszcze tyle lat przed nim. Dlatego będę bardzo wdzięczna za wpłacenie symbolicznej złotówki lub chociaż udostępnienie tego dalej. Wierzę, że nam się uda. Wierzę, że Pepcio będzie jeszcze zdrowy. Z góry dziękuję za każdy datek. Przesyłam dużo miłości,
Kasia

Aktualizacje


 • Kasia Włodarz - awatar

  Kasia Włodarz

  20.06.2019
  20.06.2019

  Poniżej dokumentacja z przeprowadzonego zabiegu.

  Zdjęcie aktualizacji 33 135

443 zł  z 330 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Kasia Włodarz - awatar

Kasia Włodarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julia - awatar
Julia
10
Julia - awatar
Julia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania W. - awatar
Ania W.
20
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dagmara - awatar
Dagmara
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij