Zbiórka Leczymy króliki - zdjęcie główne

Leczymy króliki

13 889 zł  z 17 490 zł (Cel)
Wpłaciło 369 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

W ostatnich trzech miesiącach w Azylu dla Królików w Toruniu gościmy nie tylko polskie króliki, ale też bardzo wiele potrzebujących królików z Ukrainy. Króliki nie wiedzą jednak o swojej narodowości, tak samo pragną dobrze żyć i być zdrowe. 

Leczymy, leczymy i końca nie widać...

Zawsze o tej porze roku mieliśmy mniej podopiecznych, szykowaliśmy się na lato, które co roku obfituje w interwencje i znalezione, oddane z różnych przyczyn króliki. W tym roku tak jak skończyła się nagle zima i wybuchł piękny maj, tak samo u nas zaczęło się już lato króliczej obfitości. 

Wśród naszych aktualnych podopiecznych znajdują się króliki z chorobami przewlekłymi, niepełnosprawne, wymagające specjalnego żywienia. Jeśli tylko dojdą do zdrowia albo znajdzie się dom, który jest w stanie sprostać opiece nad wymagającym królikiem, trafiają do adopcji. Ale do tego zawsze prowadzi długa droga. 

Ukraińskie maluchy ze splay leg:

I inni podopieczni podczas wizyt u Doktora Krawczyka:

Zbieramy tutaj tylko na kwietniową fakturę od Doktora, bo tyle to wszystko kosztuje:  dokładnie 17 490,73 zł

Co obejmują faktury? Niezliczone badania, zabiegi stomatologiczne i kastracje, badania laboratoryjne, szczepienia grupowe przeciwko myksomatozie, pomorowi i pomorowi typu II oraz masę, naprawdę masę leków m.in. na serce (Cardisure), nerki (Nefrokrill), stymulację odporności (Zylexis), antybiotyków, leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. To właśnie leki zużywane w Azylu w dużej ilości, sprawiają, że ta faktura jest tak wysoka. Do tego stopnia wysoka, że nasz Doktor postanowił rozdzielić ją na dwie...

A to oczywiście nie wszystko, do tego dochodzą koszty utrzymania Azylu. Bo leczenie to tylko jedna ze składowych naszej działalności. 

Robimy to dla nich

Aby nawet te najbardziej chore, zaniedbane i zmęczone mogły w końcu poczuć się właśnie tak na naszym wybiegu:

Dziękujemy za wsparcie! 

Więcej informacji na temat leczenia i stanu podopiecznych znajdziecie na naszym blogu: https://www.azyldlakrolikow.pl/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina W - awatar

  Karolina W

  14.05.2022
  14.05.2022

  Dużooo zdrówka dla króliczków

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2022
  14.05.2022

  BLAGAM BLAGAM BLAGAM. MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Marcin - awatar

  Marcin

  14.05.2022
  14.05.2022

  Pozdrawiamy Ola i Marcin :)

 • Artur - awatar

  Artur

  13.05.2022
  13.05.2022

  🐰🐰🐰

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.2022
  13.05.2022

  BLAGMA BLAGAM BLAGAM MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

13 889 zł  z 17 490 zł (Cel)
Wpłaciło 369 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 369

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Aga&Igor - awatar
Aga&Igor
100
Grochu - awatar
Grochu
100
Izaa - awatar
Izaa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij