Pomóżmy odbudować sekcję Legii

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Legia Sekcja Łyżwiarska - awatar

Legia Sekcja Łyżwiarska

Organizator zbiórki

Fundacja Łyżwiarstwa i Sportów Wrotkarskich LEGIA WARSZAWA

Cześć!

Prowadzimy Fundacje Łyżwiarstwa i Sportów Wrotkarskich LEGIA WARSZAWA. Fundacja prowadzi zajęcia jazdy na rolkach oraz łyżwach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Promujemy zdrowy tryb życia, kształtujemy postawy obywatelskie oraz staramy się spełniać dziecięce marzenia – poprzez pokazywanie pozytywnych sportowych wzorców.

Szkolimy

Tak jak już pisaliśmy wyżej szkolimy najmłodszych jak tych trochę i dużo starszych! Nasz najmłodszy podopieczny ma 6 lat a najstarszy 66. Od podstaw jazdy do jazdy szybkiej.
 

Zajęcia odbywają się w 4 grupach :

- Dzieci Grupa 1
- Dzieci Grupa 2
- Grupa zaawansowana
- Seniorzy

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Spełniamy marzenia

Dzięki powiązaniu Fundacji z warszawskim klubem sportowym Legia Warszawa, nasi wychowankowie mogli zobaczyć jak wygląda stadion od środka, loże VIPowskie, sale konferencyjne itd. Taka mała rzecz a dla niektórych to już było spełnienie najskrytszych marzeń.

Nasi podopieczni mają okazję trenować z olimpijczykami takimi jak Zbigniew Bródka (Vancouver, Sochi), Artur Waś (Turyn, Sochi), Artur Nogal (Sochi), Sławomir Chmura (Vancouver), Luiza Złotkowska (Vancouver, Sochi)

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Promujemy zdrowy tryb życia

Poprzez współorganizowanie darmowych warsztatów jazdy na rolkach na których nasi trenerzy uczą podstaw jazdy miejskiej, szybkiej oraz freestyle zachęcamy ludzi do wyjścia z domu spędzenia czasu na świeżym powietrzu i poznania nowych ludzi.

Podczas wizyt w szkołach na których prezentujemy sekcje dzieciom tłumaczymy jak bardzo ważne jest zdrowe odżywianie i uprawianie regularnie sportu czy rekreacji ruchowej.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Sukcesy

Pomimo krótkiego istnienia klubu możemy się pochwalić bardzo dobrymi wynikami podczas zawodów z jazdy szybkiej na rolkach jak i jazdy na łyżwach./

Nasi zawodnicy kilkukrotnie stawali na podium podczas zawodów.

Artur Nogal zdobył tytuł Mistrza Polski w wieloboju sprinterskim.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Potrzebujemy waszej pomocy

Jak każda fundacja oraz jak każdy klub sportowy w Polsce zmagamy się z nieustającym niedoborem środków finansowych do zapewnienia ciekawych zajęć sportowych, prowadzonych na odpowiednim sprzęcie w poprawnie zabezpieczonym miejscu.

Zwracamy się do Państwa o pomoc w pozyskaniu środków finansowych na zakup sprzętu do przeprowadzania treningów z dziećmi – młodymi sportowcami, a być może przyszłymi Olimpijczykami.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  13.08.2015
  13.08.2015

  Powodzenia !!!!

 • Jarosław - awatar

  Jarosław

  06.08.2015
  06.08.2015

  Jest nas rolkarzy i łyżwiarzy tysiące, wystarczy minimalna kwota, aby zebrać wielokrotnie więcej niż potrzeba!

 • Piotr - awatar

  Piotr

  06.08.2015
  06.08.2015

  Legia Warszawa Masters zawze pomaga :)

 • Bartosz - awatar

  Bartosz

  06.08.2015
  06.08.2015

  PomagaMY!

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  17.07.2015
  17.07.2015

  Macie i się dobrze prowadźcie. Nie na głupoty.

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Legia Sekcja Łyżwiarska - awatar

Legia Sekcja Łyżwiarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Maciej - awatar
Maciej
850
Krzysztof - awatar
Krzysztof
30
Wojciech - awatar
Wojciech
50
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Kuba - awatar
Kuba
10
Maciej - awatar
Maciej
500
Przemek - awatar
Przemek
100
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Czarek - awatar
Czarek
10
Piotr - awatar
Piotr
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij