Pomóżmy odbudować sekcję Legii

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Legia Sekcja Łyżwiarska - awatar

Legia Sekcja Łyżwiarska

Organizator zbiórki

Fundacja Łyżwiarstwa i Sportów Wrotkarskich LEGIA WARSZAWA

Cześć!

Prowadzimy Fundacje Łyżwiarstwa i Sportów Wrotkarskich LEGIA WARSZAWA. Fundacja prowadzi zajęcia jazdy na rolkach oraz łyżwach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Promujemy zdrowy tryb życia, kształtujemy postawy obywatelskie oraz staramy się spełniać dziecięce marzenia – poprzez pokazywanie pozytywnych sportowych wzorców.

Szkolimy

Tak jak już pisaliśmy wyżej szkolimy najmłodszych jak tych trochę i dużo starszych! Nasz najmłodszy podopieczny ma 6 lat a najstarszy 66. Od podstaw jazdy do jazdy szybkiej.
 

Zajęcia odbywają się w 4 grupach :

- Dzieci Grupa 1
- Dzieci Grupa 2
- Grupa zaawansowana
- Seniorzy

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Spełniamy marzenia

Dzięki powiązaniu Fundacji z warszawskim klubem sportowym Legia Warszawa, nasi wychowankowie mogli zobaczyć jak wygląda stadion od środka, loże VIPowskie, sale konferencyjne itd. Taka mała rzecz a dla niektórych to już było spełnienie najskrytszych marzeń.

Nasi podopieczni mają okazję trenować z olimpijczykami takimi jak Zbigniew Bródka (Vancouver, Sochi), Artur Waś (Turyn, Sochi), Artur Nogal (Sochi), Sławomir Chmura (Vancouver), Luiza Złotkowska (Vancouver, Sochi)

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Promujemy zdrowy tryb życia

Poprzez współorganizowanie darmowych warsztatów jazdy na rolkach na których nasi trenerzy uczą podstaw jazdy miejskiej, szybkiej oraz freestyle zachęcamy ludzi do wyjścia z domu spędzenia czasu na świeżym powietrzu i poznania nowych ludzi.

Podczas wizyt w szkołach na których prezentujemy sekcje dzieciom tłumaczymy jak bardzo ważne jest zdrowe odżywianie i uprawianie regularnie sportu czy rekreacji ruchowej.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Sukcesy

Pomimo krótkiego istnienia klubu możemy się pochwalić bardzo dobrymi wynikami podczas zawodów z jazdy szybkiej na rolkach jak i jazdy na łyżwach./

Nasi zawodnicy kilkukrotnie stawali na podium podczas zawodów.

Artur Nogal zdobył tytuł Mistrza Polski w wieloboju sprinterskim.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję LegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Potrzebujemy waszej pomocy

Jak każda fundacja oraz jak każdy klub sportowy w Polsce zmagamy się z nieustającym niedoborem środków finansowych do zapewnienia ciekawych zajęć sportowych, prowadzonych na odpowiednim sprzęcie w poprawnie zabezpieczonym miejscu.

Zwracamy się do Państwa o pomoc w pozyskaniu środków finansowych na zakup sprzętu do przeprowadzania treningów z dziećmi – młodymi sportowcami, a być może przyszłymi Olimpijczykami.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóżmy odbudować sekcję Legii

Komentarze


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  13.08.2015
  13.08.2015

  Powodzenia !!!!

 • Jarosław - awatar

  Jarosław

  06.08.2015
  06.08.2015

  Jest nas rolkarzy i łyżwiarzy tysiące, wystarczy minimalna kwota, aby zebrać wielokrotnie więcej niż potrzeba!

 • Piotr - awatar

  Piotr

  06.08.2015
  06.08.2015

  Legia Warszawa Masters zawze pomaga :)

 • Bartosz - awatar

  Bartosz

  06.08.2015
  06.08.2015

  PomagaMY!

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  17.07.2015
  17.07.2015

  Macie i się dobrze prowadźcie. Nie na głupoty.

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Legia Sekcja Łyżwiarska - awatar

Legia Sekcja Łyżwiarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Maciej - awatar
Maciej
850
Krzysztof - awatar
Krzysztof
30
Wojciech - awatar
Wojciech
50
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Kuba - awatar
Kuba
10
Maciej - awatar
Maciej
500
Przemek - awatar
Przemek
100
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Czarek - awatar
Czarek
10
Piotr - awatar
Piotr
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij