Zbiórka Na leki i karmę - zdjęcie główne

Na leki i karmę

3 479 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać teraz
 

Chwila prawdy. 

Nadal jesteśmy grubo pod kreską, wcześniejszych zbiórek nie udało się dokończyć, mimo że kwoty nie były niebotyczne. Jak widzimy na co "zbierają" 
w innych organizacjach, to aż się wierzyć nie chce, bo my nie wyciągamy od ludzi kasy na nowe opony do auta, na luksusowe odkurzacze, zmywarki, nie chcemy na opłacenie rachunków za prąd, nie chcemy na spłatę kredytu za dom, który został przez nas kupiony dla zwierząt. Za to wszystko płacimy sami, z prywatnych, ciężko zarobionych pieniędzy. 

Błagamy tylko o pomoc w spłacie weterynarzy,  o coś co jest podstawą, bo my na tym nie oszczędzamy. Wszystkie zwierzęta są przez nas gruntownie badane, leczone, a profilaktyka prowadzona jest na bieżąco. 

Nie stękamy jak brakuje na leczenie, nie "straszymy" że zwierzak umrze bez pomocy. Zaciągamy kredyt w lecznicy i działamy tu i teraz, nie czekamy aż się "uzbiera", bo często czekanie pogarsza stan zwierzaka.  Nie "płaczemy" że to koniec. 

Niestety przez nasze podejście długi rosną, ale jest ogromny plus,  w większości przypadków udaje się zwierzę uratować. 

Karma weterynaryjna to kolejny ogromny wydatek, niestety nie zawsze to co jest podarowane przez darczyńców nadaje się do jedzenia dla chorych zwierząt. 

Dlatego jeszcze raz błagamy pomóżcie nam spłacić weterynarzy i zakupić większą ilość karmy dobrej jakościowo. Pod naszą opieką jest 160 zwierząt, w ciągu ostatniego czasu przybyło kilkanaście kolejnych..... 

Dziękujemy ..... 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Na Pomoc Zwierzętom - awatar

  Na Pomoc Zwierzętom

  17.02.21
  17.02.21

  Bardzo dziękujemy za każdą dotychczasową wpłatę. Zobaczcie jak wygląda Pusia, która kilka dni temu trafiła do nas w bardzo złym stanie. Ten psi uśmiech mówi wszystko, pomóżcie nam pomagać....

  Zdjęcie aktualizacji 63 440

Komentarze


 • Malwina - awatar

  Malwina

  25.02.21
  25.02.21

  Wspieram 🥰

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.21
  24.02.21

  Dla was pomagam od serca zwierzoluby pomagajmy wspierajmy

3 479 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 82

PRYWATNE PRZEDSZKOLE KROKODYL SCHNAPPI W KOWARACH - awatar
PRYWATNE PRZEDSZKOLE KROKODYL SCHNAPPI W KOWARACH
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Celina Rogalska - awatar
Celina Rogalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Malwina - awatar
Malwina
20
Paulina P. - awatar
Paulina P.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij