Zbiórka Lepsze życie Lenki - zdjęcie główne

Lepsze życie Lenki

16 920 zł  z 16 800 zł (Cel)
Wpłaciło 360 osób

Lena choruje na delecję i trisomię w chromosomie 6p, zespół Axenfelda riegiera i autyzm. 

Wynikiem tego jest między innymi brak mowy i niedosłuch 45 decybeli na lewe i 30 decybeli na prawe ucho. 

Na razie Lena komunikuje się za pomocą tabletu do komunikacji alternatywnej. 

Jedyne słowa jakie mówi to : mama i nie. 

Na turnusie z torowania głosek nauczyła się włączać głos i po 4,5 roku po raz pierwszy usłyszeliśmy z jej ust : Tata. 

Lenusia pokazała nam, ze jest nadzieja na to, ze zacznie mówić. Wymaga to jednak wiele pracy jej i najlepszych specjalistów. Jesteśmy również przed zakupem aparatu. 

Lena oprócz tych problemów zmaga się z masa innych. Nosi ortezy. Ma obniżone napięcie mięśniowe i koślawe stopy, wymaga ciągłej rehabilitacji i terapii z różnych obszarów. Ma bardzo duża wadę wzroku. Nie widzi przestrzennie. Nadwrażliwości słuchowe, sensoryczne, zaburzenie czucia głębokiego i wiele innych. 

Wszystkie zajęcia są bardzo kosztowne ale dzięki nim się rozwija. 

Nie stać nas na te dodatkowe turnusy dlatego zwracamy się do państwa z prośba o wsparcie nas i naszego dziecka. O danie Lenie szansy na komunikacje. Na lepsze i łatwiejsze życie .. 

Jesteśmy pewni, ze ona tej szansy nie zmarnuje. 

Rodzice Leny 


Komentarze


 • Alicja P - awatar

  Alicja P

  19.03.2023
  19.03.2023

  Licytacja

 • Anna Błąd - awatar

  Anna Błąd

  13.03.2023
  13.03.2023

  ❤️❤️

 • Kubson - awatar

  Kubson

  13.02.2023
  13.02.2023

  Trzymamy kciuki ❤️

 • Aneta Ryszawa - awatar

  Aneta Ryszawa

  07.02.2023
  07.02.2023

  Lenko z takimi rodzicami dasz radę wszystko zrobić ♥️♥️♥️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2023
  05.02.2023

  :)

16 920 zł  z 16 800 zł (Cel)
Wpłaciło 360 osób

Wpłaty: 360

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Laurka z niebieskiego podwórka - awatar
Laurka z niebieskiego podwórka
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Żeby było łatwiej marzyć, Ewa - awatar
Żeby było łatwiej marzyć, Ewa
190
Anna Bondzińska - awatar
Anna Bondzińska
150
Agnieszka Szafoni-Nikel - awatar
Agnieszka Szafoni-Nikel
60
TYMON komin - awatar
TYMON komin
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aneta Ryszawa - awatar
Aneta Ryszawa
90
Samanta - awatar
Samanta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij