Zbiórka Sponiewierany Leon- pomoc na już - zdjęcie główne

Sponiewierany Leon- pomoc na już

2 396 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Dorota Kuśmierska - awatar

Dorota Kuśmierska

Organizator zbiórki

Sponiewierany, zagłodzony i wyrzucony Leon. W ostatnim momencie zauważony przez dobrych ludzi i uratowany, niestety to dopiero początek jego drogi ku lepszemu życiu...  


              

URATOWANY LEOŚ,OLBRZYM O WIELKIM SERCU POTRZEBUJE WSPARCIA NA LECZENIE I DIAGNOSTYKĘ !!!                                      

Chłopak musiał się długo błąkać bo jest totalnie wychudzony , odwodniony, skóra na kościach. Ma bardzo duże problemy z prawym, tylnym stawem skokowym. Wstępna diagnoza wykazała duży, stary uraz i dodatkowo zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe.

Chcemy podjąć rozszerzoną diagnostykę, która da odpowiedź na pytanie, jakie konkretne działania trzeba podjąć, jak go leczyć. Najprawdopodobniej będzie musiał przejść zabieg, ale zanim do tego dojdzie musi poprawić się jego stan fizyczny. W chwili obecnej Leoś ma bardzo dużą anemię , czas spędza głównie leżąc, śpiąc, nie ma siły, jest wycieńczony,próbujemy odbudować mięśnie ,które są w zaniku...

Na dzień dzisiejszy potrzebuje wysoko gatunkowego jedzenia i suplementów, aby stanął na nogi i można go było poddać operacji . Tylko ona umożliwi mu życie bez bólu.

Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie ,jest to ogromny pies i w związku z tym, koszty leczenia Leona też będą duże...Człowiek zgotował mu koszmar, skazał na tułaczkę i powolna śmierć. Pomóżmy mu uwierzyć, że nie wszyscy ludzie są źli.

Wszystkim którzy wypłacili"grosik" na moje leczenie i rehabilitację BARDZO DZIĘKUJĘ ❤❤❤
Dzisiaj pierwsza wizyta u dr Nowaka,szczegółowe badanie krwi,które wypadło dobrze😊, a co najwazniejsze mam apetyt,wcinam 2,5kg miesa dziennie i przytylem 5,5 kg 💪💪💪
18.10 jak przytyje jeszcze trochę jedziemy robić RTG stawów .
Dostałem tabletki na problemy ze swędzącą skóra i suplement na stawy.


Komentarze


 • Izabella Jolanta Ambroziak - awatar

  Izabella Jolanta Ambroziak

  01.10.2019
  01.10.2019

  Piesku zdrówka Ci życzę kochany,obyś był jeszcze bardzo szczęśliwy.

 • Marcelina L - awatar

  Marcelina L

  01.10.2019
  01.10.2019

  Zdrówka dla Leona :)

 • Ela Nowicka - awatar

  Ela Nowicka

  29.09.2019
  29.09.2019

  Przed chwilą poszedł przelew:)

 • DziękiŻeImPomagacie - awatar

  DziękiŻeImPomagacie

  28.09.2019
  28.09.2019

  Życzę Wam dużo siły i zdrowia byście mogli pomagać jak najdłużej.

2 396 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Dorota Kuśmierska - awatar

Dorota Kuśmierska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 66

Izabella Jolanta Ambroziak - awatar
Izabella Jolanta Ambroziak
20
Marzena Stasiak - awatar
Marzena Stasiak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kasia - awatar
Kasia
50
Marcelina L - awatar
Marcelina L
20
BUL JOLA - awatar
BUL JOLA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij