Zbiórka Leśny Gród - REAKTYWACJA - zdjęcie główne

Leśny Gród - REAKTYWACJA

4 228 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Tworzymy Fundację, która ma na celu odbudowę i reaktywację górskiego parku botanicznego w Milówce, który zwie się Leśny Gród.

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy to miejsce, poczuliśmy smutek, że taki ogród jest opuszczony i zapomniany, a serce ♥ nam podpowiedziało żeby się nim zająć, więc zmieniliśmy nasze życie, by reaktywować to miejsce ... 

Utworzyliśmy zbiórkę, gdyż ogród potrzebuje wymiany całej drewnianej infrastruktury - ławek, stołów, poręczy i dachów. Sami już je tworzymy, potrzebujemy tylko więcej materiałów i narzędzi. 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze wsparcie, z Waszą pomocą to miejsce znowu będzie przyciągać i  cieszyć dzieci i dorosłych.


Aktualizacje


 • Fundacja Leśny Gród - awatar

  Fundacja Leśny Gród

  03.09.18
  03.09.18

  Przedstawiamy się i naszych przyjaciół, którym również "leży na sercu" dobro Leśnego Grodu i jego reaktywacja :)

Komentarze


 • Zygfryd Peła - awatar

  Zygfryd Peła

  27.02.19
  27.02.19

  Super fundacja proszę o informację na emaila o imprezach pozdrawiam

  • Fundacja Leśny Gród - awatar

   Fundacja Leśny Gród - Organizator zbiórki

   05.03.19
   05.03.19

   Dziękujemy bardzo, bardzo chętnie Pana powiadomimy, prosimy o maila na adres [email protected] Pozdrawiamy serdecznie 😊

 • Bobak Family/Chicago - awatar

  Bobak Family/Chicago

  20.02.19
  20.02.19

  Pozdrowienia z Chicago.

  • Fundacja Leśny Gród - awatar

   Fundacja Leśny Gród - Organizator zbiórki

   21.02.19
   21.02.19

   Bardzo dziękujemy za wsparcie i za pozdrowienia, zapraszamy do odwiedzin gdy będzie Pan/Pani w Polsce 🇵🇱 😊 Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

4 228 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Wpłaty: 49

Sławek - awatar
Sławek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta Kaźmierczak - awatar
Elżbieta Kaźmierczak
50
Magdalena Dąbrowska - awatar
Magdalena Dąbrowska
20
Pani Basia - awatar
Pani Basia
20
Marcin Krawczyk - awatar
Marcin Krawczyk
20
Dorota Ciarkowska - awatar
Dorota Ciarkowska
50
Lucyna Piekarczyk - awatar
Lucyna Piekarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Pani Basia - awatar
Pani Basia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij