Zbiórka Leśny Gród - REAKTYWACJA - zdjęcie główne

Leśny Gród - REAKTYWACJA

4 228 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Tworzymy Fundację, która ma na celu odbudowę i reaktywację górskiego parku botanicznego w Milówce, który zwie się Leśny Gród.

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy to miejsce, poczuliśmy smutek, że taki ogród jest opuszczony i zapomniany, a serce ♥ nam podpowiedziało żeby się nim zająć, więc zmieniliśmy nasze życie, by reaktywować to miejsce ... 

Utworzyliśmy zbiórkę, gdyż ogród potrzebuje wymiany całej drewnianej infrastruktury - ławek, stołów, poręczy i dachów. Sami już je tworzymy, potrzebujemy tylko więcej materiałów i narzędzi. 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze wsparcie, z Waszą pomocą to miejsce znowu będzie przyciągać i  cieszyć dzieci i dorosłych.


Aktualizacje


 • Fundacja Leśny Gród - awatar

  Fundacja Leśny Gród

  03.09.18
  03.09.18

  Przedstawiamy się i naszych przyjaciół, którym również "leży na sercu" dobro Leśnego Grodu i jego reaktywacja :)

Komentarze


 • Zygfryd Peła - awatar

  Zygfryd Peła

  27.02.19
  27.02.19

  Super fundacja proszę o informację na emaila o imprezach pozdrawiam

  • Fundacja Leśny Gród - awatar

   Fundacja Leśny Gród - Organizator zbiórki

   05.03.19
   05.03.19

   Dziękujemy bardzo, bardzo chętnie Pana powiadomimy, prosimy o maila na adres [email protected] Pozdrawiamy serdecznie 😊

 • Bobak Family/Chicago - awatar

  Bobak Family/Chicago

  20.02.19
  20.02.19

  Pozdrowienia z Chicago.

  • Fundacja Leśny Gród - awatar

   Fundacja Leśny Gród - Organizator zbiórki

   21.02.19
   21.02.19

   Bardzo dziękujemy za wsparcie i za pozdrowienia, zapraszamy do odwiedzin gdy będzie Pan/Pani w Polsce 🇵🇱 😊 Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

4 228 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Wpłaty: 49

Sławek - awatar
Sławek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta Kaźmierczak - awatar
Elżbieta Kaźmierczak
50
Magdalena Dąbrowska - awatar
Magdalena Dąbrowska
20
Pani Basia - awatar
Pani Basia
20
Marcin Krawczyk - awatar
Marcin Krawczyk
20
Dorota Ciarkowska - awatar
Dorota Ciarkowska
50
Lucyna Piekarczyk - awatar
Lucyna Piekarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Pani Basia - awatar
Pani Basia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij