Zbiórka Na leki, opiekę i leczenie - zdjęcie główne

Na leki, opiekę i leczenie

701 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Sylwia Wojciechowicz - awatar

Sylwia Wojciechowicz

Organizator zbiórki

Mam na imię Sylwia i proszę o pomoc dla mojej mamy.

Moja mama była osobą aktywną zawodowo. Prawie całe życie pracowała w księgowości, w jednym z poznańskich szpitali. Ponadto bardzo lubiła zajmować się swoim przydomowym ogródkiem, uwielbiała spacery i wyprawy kolejowe.

Niestety około półtorej roku temu, po przejściu na emeryturę wszystko się zmieniło.  W ciągu tego czasu 10 miesięcy spędziła w 3 szpitalach psychiatrycznych, ostatni pięciomiesięczny już na oddziale cięższych przypadków. Posiada rozpoznanie: inne zaburzenia psychiczne spowodowane uszkodzeniem lub dysfunkcją mózgu i chorobą somatyczną - organiczne zaburzenia urojeniowe (podobne do schizofrenii). Ponadto w czasie pobytu w szpitalu nastąpiło czasowe pogorszenie stanu - hipernatremia, hipowolemia, hiperglikemia, leukocytoza, niedokrwistość.

Jadąc do szpitala mama tylko krzyczała i tupała nogami. Przez około miesiąc nie było z nią kontaktu (nie odpowiadała na zadawane pytania).  Obecnie jej jedyna tematyka rozmów jest związana z karą śmierci (którą niby posiada, a decyzję w tej sprawie wydał prezydent). Mama nie chce nic robić (nawet podstawowych rzeczy jak mycie czy zrobienie sobie posiłku), gdyż wg niej za chwilę po nią przyjadą ze szpitala i wezmą ją do spalenia w kominie, który znajduje się przy szpitalu HCP w Poznaniu (tam też była pierwszy raz hospitalizowana). Mówi też, że nie dożyje do jakiegoś tam czasu np. rana. Te urojenia cały czas się utrzymują mimo, że mama obecnie bierze 15,5 tabletki lekarstw dziennie, między innymi Mirtagen, Dutilox, Clopizam czy Gutron, Poza tym dziennie dostaje 4 zastrzyki z insuliny (Humulin N i Humalog).

Obecnie została przyznana pomoc w formie specjalistycznych usług opiekuńczych. Koszt to 33 zł za 1 godzinę. Jeżeli udałoby się zebrać jakąkolwiek kwotę pieniędzy, to przeznaczona ona zostanie również na prywatą konsultację psychiatryczną.

Moja mama to jedyna bliska osoba którą  mam. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

701 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Sylwia Wojciechowicz - awatar

Sylwia Wojciechowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Patryk - awatar
Patryk
400
Bastiaan - awatar
Bastiaan
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij