Zbiórka Przerażony, niechciany...DA - zdjęcie główne

Przerażony, niechciany...DA

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

EDYCJA _ Ivan wszystkim Wam dziękuje za wsparcie i ciepłe słowa, jest już po badaniach, nabiera sił. Jest wyjątkowy <3

Rozliczenie kosztów na profilu fb - JAMHUDY Molosowy Azyl Północy

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :)

DOG ARGENTYŃSKI z kawałkiem sznurka na szyi, brudny, przerażony, chudy, głodny...biegnący na oślep przed siebie codziennie kilkanaście kilometrów. Cały sztab ludzi próbował mu pomóc, zabezpieczyć...

 Wiele dni nie udawało się, wciąż widywany w innym miejscu i wciąż gnający przed siebie. 

Po wielu dniach był tak zmęczony, że wszedł na podwórko i pozwolił sobie pomóc. 

Zabrany do schroniska poddał się, nie jadł, nie wychodził z kojca, nie reagował na żadne bodźce, apatyczny, wzbudzający strach...

Nikt go nie szukał. Przypuszczamy, że został przywiązany gdzieś i zerwał się szukając pomocy.

I pojawiła się pomoc...

Opieki podjęła się osoba, która na co dzień pracuje z psami wycofanymi, trudnymi, agresywnymi. Pracuje z nimi dając im szansę na nowe życie /Jamhudy Molosowy Azyl Północy/. Nasz DA dostał szansę, ale potrzebuje wsparcia na diagnostykę /biochemia zrobiona w schronisku wykazała, że psiak ma problemy z wątrobą,czekają go kolejne badania/,kastrację i specjalistyczną karmę, bo trzeba nabrać trochę ciałka. Ivan - tak go nazwaliśmy, od tego niby groźnego,  ma kilkanaście kilogramów niedowagi, ale jak już zrobimy z nim "porządek" będzie pięknym psem i liczymy na to, że jeszcze ktoś go pokocha :)

Ivanek <3 za każdą złotóweczkę serdecznie Wam dziękuje :)

Komentarze


 • Tatiana Czertkowa - awatar

  Tatiana Czertkowa

  01.02.18
  01.02.18

  Dużo zdrówka życzę dla psiaka, mam nadzieje że znajdzie swój dom <3

  • JAMHUDY Molosowy Azyl Północy - awatar

   JAMHUDY Molosowy Azyl Północy - Organizator zbiórki

   01.02.18
   01.02.18

   Pani Tatiano serdecznie dziękujemy za wpłatę dla Ivana, będziemy informować o stanie jego zdrowia i postępach. Pozdrawiamy :)

 • Małg - awatar

  Małg

  31.01.18
  31.01.18

  Zdrowia!

  • JAMHUDY Molosowy Azyl Północy - awatar

   JAMHUDY Molosowy Azyl Północy - Organizator zbiórki

   01.02.18
   01.02.18

   Serdecznie w imieniu psiaka DZIĘKUJEMY <3

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

anka - awatar
anka
284
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Aleksandra Pawłowska Bułhak - awatar
Aleksandra Pawłowska Bułhak
20
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Elka - awatar
Elka
20
Małgorzata Szlachcikowska - awatar
Małgorzata Szlachcikowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij