Zbiórka Przerażony, niechciany...DA - zdjęcie główne

Przerażony, niechciany...DA

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

EDYCJA _ Ivan wszystkim Wam dziękuje za wsparcie i ciepłe słowa, jest już po badaniach, nabiera sił. Jest wyjątkowy <3

Rozliczenie kosztów na profilu fb - JAMHUDY Molosowy Azyl Północy

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :)

DOG ARGENTYŃSKI z kawałkiem sznurka na szyi, brudny, przerażony, chudy, głodny...biegnący na oślep przed siebie codziennie kilkanaście kilometrów. Cały sztab ludzi próbował mu pomóc, zabezpieczyć...

 Wiele dni nie udawało się, wciąż widywany w innym miejscu i wciąż gnający przed siebie. 

Po wielu dniach był tak zmęczony, że wszedł na podwórko i pozwolił sobie pomóc. 

Zabrany do schroniska poddał się, nie jadł, nie wychodził z kojca, nie reagował na żadne bodźce, apatyczny, wzbudzający strach...

Nikt go nie szukał. Przypuszczamy, że został przywiązany gdzieś i zerwał się szukając pomocy.

I pojawiła się pomoc...

Opieki podjęła się osoba, która na co dzień pracuje z psami wycofanymi, trudnymi, agresywnymi. Pracuje z nimi dając im szansę na nowe życie /Jamhudy Molosowy Azyl Północy/. Nasz DA dostał szansę, ale potrzebuje wsparcia na diagnostykę /biochemia zrobiona w schronisku wykazała, że psiak ma problemy z wątrobą,czekają go kolejne badania/,kastrację i specjalistyczną karmę, bo trzeba nabrać trochę ciałka. Ivan - tak go nazwaliśmy, od tego niby groźnego,  ma kilkanaście kilogramów niedowagi, ale jak już zrobimy z nim "porządek" będzie pięknym psem i liczymy na to, że jeszcze ktoś go pokocha :)

Ivanek <3 za każdą złotóweczkę serdecznie Wam dziękuje :)

Komentarze


 • Tatiana Czertkowa - awatar

  Tatiana Czertkowa

  01.02.2018
  01.02.2018

  Dużo zdrówka życzę dla psiaka, mam nadzieje że znajdzie swój dom <3

  • JAMHUDY Molosowy Azyl Północy - awatar

   JAMHUDY Molosowy Azyl Północy - Organizator zbiórki

   01.02.2018
   01.02.2018

   Pani Tatiano serdecznie dziękujemy za wpłatę dla Ivana, będziemy informować o stanie jego zdrowia i postępach. Pozdrawiamy :)

 • Małg - awatar

  Małg

  31.01.2018
  31.01.2018

  Zdrowia!

  • JAMHUDY Molosowy Azyl Północy - awatar

   JAMHUDY Molosowy Azyl Północy - Organizator zbiórki

   01.02.2018
   01.02.2018

   Serdecznie w imieniu psiaka DZIĘKUJEMY <3

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

anka - awatar
anka
284
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Aleksandra Pawłowska Bułhak - awatar
Aleksandra Pawłowska Bułhak
20
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Elka - awatar
Elka
20
Małgorzata Szlachcikowska - awatar
Małgorzata Szlachcikowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij