Zbieraj fundusze i działaj z pomocą społeczności

Zbieraj fundusze i działaj z pomocą społeczności

Załóż swój profil teraz, korzystaj za darmo bez ograniczeń!

Stwórz darmowy profil

Załóż swój profil na Pomagam.pl LIVE za darmo. Nie pobieramy prowizji od wpłat, a opłaty pośredników płatności bierzemy na siebie. Założenie konta trwa kilka chwil!

Działaj z pasją

Udostępnij swój link wszędzie tam, gdzie działasz! Na Pomagam.pl LIVE każdy może Ci pomóc — jednym kliknięciem, dowolną kwotą i bez zobowiązań.

Angażuj społeczność

Bądź w kontakcie z fanami! Na Pomagam.pl LIVE otrzymasz listę wpłacających, dzięki której zbudujesz relację ze swoją społecznością.

Rób to, co kochasz

Wypłać zebrane pieniądze, kiedy chcesz, na wybrane konto bankowe i oddaj się temu, co sprawia Ci radość z Pomagam.pl LIVE!

Co to jest Pomagam.pl LIVE?

Serwis pozwala przyjmować dobrowolne i jednorazowe wpłaty od Twoich obserwatorów. Profil na Pomagam.pl LIVE przypomina skarbonkę zasilaną poprzez “wirtualne kawy” lub “napiwki”.

Dzięki Pomagam.pl LIVE możesz uczynić ze swojej pasji źródło dochodu. Stwórz profil, by monetyzować działalność ze wsparciem swoich fanów. Założenie profilu jest szybkie i intuicyjne - trwa kilka chwil. Wystarczy dodać zdjęcie, nazwę profilu, krótki opis i gotowe!

A jeśli chcesz okazać uznanie pasjonacie, którego obserwujesz i cenisz, wejdź na jego profil na Pomagam.pl LIVE i dorzuć kilka złotych 💜

Dla kogo jest Pomagam.pl LIVE?

Dla każdego, kto chce współdzielić swoją pasję z innymi i zarabiać na niej. Tworzysz w internecie? Marzysz o mistrzostwach świata? Prowadzisz gamingowe streamingi? A może działasz społecznie lub artystycznie? Z Pomagam.pl LIVE możesz podążać za swoją pasją, budować społeczność i działać z ludźmi, którzy w Ciebie wierzą!

Ile kosztuje Pomagam.pl LIVE?

Założenie i prowadzenie profilu jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy prowizji od wpłat Twoich darczyńców, a opłaty dla pośredników płatności również bierzemy na siebie! Załóż swój profil na Pomagam.pl LIVE już teraz — korzystaj ze wszystkich funkcjonalności bez ograniczeń!

Potrzebujesz pomocy w promocji? Podczas tworzenia profilu wybierz opcję “ze wsparciem Pomagam.pl LIVE”. Będziemy wyświetlać Twój profil w reklamach internetowych i zachęcać do wpłat. Szczegóły znajdziesz w kreatorze profilu.

Chcesz stworzyć profil na Pomagam.pl LIVE, ale masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 22 602 27 37

(od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 14:00 i 15:00 - 20:00)

lub mailowo [email protected]

Działaj! Inspiruj! Zarabiaj!

Stwórz swój profil już dziś i z pomocą społeczności zarabiaj na tym, co kochasz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij