Zbiórka Pomóżmy odbudować lodziarnie - zdjęcie główne

Pomóżmy odbudować lodziarnie

14 183 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 408 osób
Jakub Wawro - awatar

Jakub Wawro

Organizator zbiórki

Pomóżmy naszej kochanej "Pani Lodziarce" Emilii, która przez ostatnie 40 lat wywoływała uśmiech na twarzach kilku pokoleń dzieci swoimi pysznymi lodami i dobrym słowem :) .

Niestety jej ukochana budka spłoneła nad ranem 12.09 2020. Teraz Pani Emilia potrzebuje naszej pomocy w odbudowaniu lodziarni.

Sprawmy aby jak najszybciej mogła wrócić do swojej pasji, witając nas uśmiechem i pysznościami następne 40 lat!.

Każdy grosz jest ważny!!

Dziękujemy 

Aktualizacje


 • Jakub Wawro - awatar

  Jakub Wawro

  16.09.2020
  16.09.2020

  Bardzo dziękujemy za wsparcie. Dzisiaj pani Emilia otrzymała pierwszy przelew z Waszych datków. Uzbieraliśmy na ten moment ponad 11 tys zl. To niesamowite, że w przeciągu zaledwie czterech dni zebraliśmy taką kwotę . Wspólnie pokazaliśmy, że dla tak wielu osób lodziarnia w parku to ważne miejsce w naszym codziennym życiu i chcemy żeby znowu można było móc kosztować lodów od Pani Emilii, które są jedyne i nie ma drugich takich na całym świecie. Oczywiście zbieramy dalej , ponieważ potrzeby niestety są dużo większe . Jednak suma jaką dotąd udało się zebrać to wielka radość. Nasze wspólne osiągnięcie. Jeszcze raz dziękuję.

Komentarze


 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  14.10.2020
  14.10.2020

  Chociaż nie jestem z Brzeszcz ale jadąc za Każdym razem tamtędy lody były obowiązkowym przystankiem w Brzeszczach w drodze do Kęt. Dorzucam się żeby pyszne lody wróciły w to miejsce jak najszybciej .

 • SiP. - awatar

  SiP.

  15.09.2020
  15.09.2020

  Powodzenia!

 • Krzysztof Kubiesa - awatar

  Krzysztof Kubiesa

  14.09.2020
  14.09.2020

  Co prawda od 43 lat już nie mieszkam w Brzeszczach ale sentyment do miejsca i jego mieszkańców pozostał :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.2020
  13.09.2020

  Powodzenia👍

 • Urszula Mateja - awatar

  Urszula Mateja

  13.09.2020
  13.09.2020

  Powodzenia👍

14 183 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 408 osób
Jakub Wawro - awatar

Jakub Wawro

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 408

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz - awatar
Mariusz
50
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Śmiechura - awatar
Anna Śmiechura
50
Wiola - awatar
Wiola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Teresa Papla - awatar
Teresa Papla
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij