Zbiórka Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom - zdjęcie główne

Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom

10 806 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Magdalena Gałkiewicz - awatar

Magdalena Gałkiewicz

Organizator zbiórki

ROZLICZENIE ZBIÓRKI

Podsumowanie:

Szczegóły:

koszty  stałe domena  
Data  realizacji : 2020-12-23:  OVH  Sp. z o.o., opłata za serwer


497,63

***********************

[Please scroll down for English version]


Kim jesteśmy?

Jesteśmy aktywistkami grupy Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom, części oddolnego ruchu obywatelskiego, który jest niezależny i bezpartyjny. Jesteśmy przeciwne zaostrzaniu prawa aborcyjnego, a nasze cele to: walka o prawa kobiet, rzetelna edukacja w szkołach, równy dostęp do edukacji oraz opieki medycznej dla wszystkich kobiet oraz współtworzenie świadomego obywatelskiego społeczeństwa.

Co robimy?

Walczymy o przestrzeganie i rozpowszechnianie wiedzy na temat praw kobiet. Budujemy świadomość, wspieramy kobiety w ich rozwoju i walce o własne JA. Od momentu powstania (w kwietniu b.r.) zorganizowałyśmy już 2 marsze w obronie praw kobiet, a latem w stałych punktach w Łodzi ustawiłyśmy namioty, gdzie aktywnie edukowałyśmy i aktywowałyśmy kobiety i mężczyzn! Wszystkie koszty związane z dotychczasowym działaniem pokrywałyśmy z własnej kieszeni – dlatego dzisiaj bardzo prosimy o Wasze wsparcie! Bez niego nie uda nam się dokonać realnych, trwałych zmian! 

Na co zbieramy?

Potrzebujemy środków na tworzenie materiałów edukacyjnych (drukowanych i multimedialnych) oraz na pokrycie kosztów związanych z promocją naszej działalności. Planujemy wydarzenia i działania edukacyjne związane z sytuacją kobiet w Polsce. Chcemy edukować kobiety w zakresie ich praw reprodukcyjnych, a przede wszystkim promować konstytucyjne prawo kobiet do samostanowienia o swoim życiu, prawo do życia w godności, do prywatności oraz do należnej im opieki zdrowotnej.

Będziemy wdzięczne za każde wsparcie! 

Dziękujemy!


Email: [email protected]
Twitter: https://twitter.com/DziewuchyLodz
Facebook: https://www.facebook.com/lodzkiedziewuchy
Instagram: https://www.instagram.com/lodzkie_dziewuchy_dziewuchom/


                                                               ----------- ENGLISH ----------


Who are we?

We are an activist group called Lodzkie Dziewuchy Dziewuchom, a part of grassroots social movement – independent from the state and from all political parties. We strongly oppose anti-abortion bill and our main goals are fighting for women's rights, calling for sexual education in schools, for equal access to proper  medical care for women and finally - contributing in enhancing the civic consciousness in our society regarding the above matters.

What do we do?

We fight for women's rights to be protected and our aim is also to disseminate the knowledge about equality matters in polish society. We work on empowering women and encouraging their activism. We have already organized two marches in defence of women's rights and during last summer we have educated people of Lodz (men and women) about women's rights and activated them as citizens.

All activities so far were funded by ourselves and that is why today we ask you kindly for your help.  We count on it as there is a lot of work to be done and without your help it will not be possible for us to make a real change for women in Poland.

What do we gather the funds for?

We need the funds to cover costs of creating and producing our educational materials (both printed and digital) and for covering costs connected with our activities (planning, permissions, photocopying etc.). We are planning several educational activities associated with current situation of Polish women as we want to educate the society about women’s reproductive rights, their constitutional right to live in dignity, to privacy, to free and unbiased medical care and the fundamental right to decide about their own lives.

Please support us financially and feel free to contact us if you could support us in any other way. We will welcome any kind of support!

Thank you!


Email: [email protected]
Twitter: https://twitter.com/DziewuchyLodz
Facebook: https://www.facebook.com/lodzkiedziewuchy
Instagram: https://www.instagram.com/lodzkie_dziewuchy_dziewuchom/

Aktualizacje


 • Magdalena Gałkiewicz - awatar

  Magdalena Gałkiewicz

  27.11.2022
  27.11.2022

  Rozliczenie zbiórki : działalność bieżąca - organizacja akcji, wydruk materiałów : 5252,15

  Zdjęcie aktualizacji 106 541

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.2020
  13.04.2020

  Popieram Dziewuchy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.2020
  27.03.2020

  Wspieram, zawsze!

 • Jakub Wosik - awatar

  Jakub Wosik

  08.03.2020
  08.03.2020

  To na dziś zamiast kwiatka!

 • Karol - awatar

  Karol

  02.03.2020
  02.03.2020

  Wspieram Łódzkie Dziewuchy!

 • Elżbieta Kuba - awatar

  Elżbieta Kuba

  22.03.2018
  22.03.2018

  Jestem z wami... Byłam na protestach, ale teraz nie mam jak dojechać...

  • Magdalena Gałkiewicz - awatar

   Magdalena Gałkiewicz - Organizator zbiórki

   24.03.2018
   24.03.2018

   Bardzo dziękujemy! Niestety jeszcze długa walka przed nami, będą jeszcze okazje do wspólnych protestów. Pozdrawiamy <3

10 806 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Magdalena Gałkiewicz - awatar

Magdalena Gałkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 195

Olga Drozd - awatar
Olga Drozd
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
200
Darek - awatar
Darek
200
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iryna M - awatar
Iryna M
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij