Zbiórka Dramat Psów! - zdjęcie główne

Dramat Psów!

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Czy te historie się nigdy nie skończą kolejny dramat!! Dwa małe psiaki wyrwane z piekła !!! Wyrwane z rąk chorej Osoby! Przerazone !!!! Widok człowieka to dla nich ogromny strach .psy są młode maja szansę na nowe kochającego domki.sunia na szczęście jest wysterylizowana pieska musimy wykastrować. Potrzebujemy dla nich wszystkiego karmy pieniędzy na szczepienia opchlenie.odrobaczenie i kastracje malucha . Pieski są obrazem nędzy i rozpaczy ......przerazone wycofane.pilnie prosimy o domy !!!


Komentarze


  • Lidia Majchrzak - awatar

    Lidia Majchrzak

    26.03.2017
    26.03.2017

    :)

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Marzena Kondej - awatar
Marzena Kondej
10
Magda Guzik - awatar
Magda Guzik
60
Lidia Majchrzak - awatar
Lidia Majchrzak
30
Małgorzata De Melo - awatar
Małgorzata De Melo
50
Margareta Bengtsson - awatar
Margareta Bengtsson
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
ruda - awatar
ruda
10
Magda Lena - awatar
Magda Lena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij