Zbiórka Wsparcie dla Fundacji BERNARDYN - zdjęcie główne

Wsparcie dla Fundacji BERNARDYN

15 005 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 261 osób
Ewa Jarosławska - awatar

Ewa Jarosławska

Organizator zbiórki

W Fundacji BERNARDYN zabrakło pieniędzy. Kilka kolejnych miesięcy będzie ciężkich. Potrzebujemy wsparcie na sprawy bezpośrednio dotyczące zwierząt pod nasza opieką.
Resztę wydatków ogarniemy sami.
Bardzo pilnie brakuje nam w tej chwili:
3.250 zł - zapłata za 600 kg suchej karmy dla psów w domu tymczasowym. Karma zamówiona z odroczonym terminem płatności 30 dniowym, liczonym od 26-01-2018.  Starczy mniej więcej do połowy marca br.
3.900 zł - zapłata za 720 kg suchej karmy dla psów w siedzibie fundacji Anielin. Karma zamawiana partiami po 180 kg tygodniowo z odroczonym terminem płatności 3 dni przy zachowaniu upustu cenowego jak dla dostaw hurtowych.  Starczy na cztery dostawy, do końca lutego br.
600 zł - miesięczne zabezpieczenie finansowe trzech psów w dwóch domach tymczasowych. Kwota pokrywa wyżywienie, podstawową opiekę weterynaryjną i drobne koszty wynikłe z opieki, np paliwo, środki czystości, itp
1000 zł - dwumiesięczne zabezpieczenie dwóch koni specjalnej troski w dwóch domach tymczasowych. Miesięczny koszt całkowitego utrzymania jednego konia 250 zł.  Kwota zawiera wyżywienie, obsługę stajni, czyszczenie, itp. Nie zawiera odrobaczenia i korekty kopyt.
2.230 zł - obsługa weterynaryjna psów od 02-01- 2018 do 24-01-2018. Dotyczy jednej operacji ratującej życie psa,  jednej sterylizacji suki, kilku badań krwi, kilku badań usg, opatrzeniu ran,  jednego rtg, jednej eutanazji  oraz leków weterynaryjnych.
1.875 zł - 750 kg ryżu. W sezonie zimowym  gotowane jest 30 kg dziennie. Starczy na 25 dni.
1.350 zł - 550 kg kurczak II gat.  Kurczak jest mielony i dokładany do ugotowanego ryżu. dziennie ok 20- 25 kg.
1.100 zł - zabezpieczenie psów przeciw pasożytom skóry.  60 szt jednorazowych spot on dla wagi powyżej 40 kg.  W skupiskach zwierząt jest to bardzo ważne, bo koszty zlikwidowania insektów jeśli się pojawią są przynajmniej kilkakrotnie wyższe.  Musimy zabezpieczyć psy jak najszybciej. 

Fundacja BERNARDYN zajmuje się psami specjalnej troski. Są to zwierzęta stare, niektóre kalekie, niektóre z problemami psychicznymi. W większości są to psy duże i bardzo duże. Generują one wysokie koszty i samo właściwe wyżywienie jest wyzwaniem.
Zimą jest najciężej.
Sporadycznie prosimy Państwa o pomoc, ale tym razem musimy.
Prosimy jedynie o pomoc najpotrzebniejszą.
Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję, że przeczytaliście Państwo nasz apel i być może ktoś zdecyduje się pomóc w dowolnym zakresie.
Z poważaniem
Ewa Jarosławska

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Basia - awatar

  Basia

  07.03.2018
  07.03.2018

  Chyba czas kończyć! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2018
  16.02.2018

  smacznego

 • Ivanka - awatar

  Ivanka

  09.02.2018
  09.02.2018

  Benki ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.2018
  29.01.2018

  Podziwiam to, co Fundacja robi dla czworonogów. Ale samym podziwianiem nie pomagamy, dlatego apeluję, wpłacajmy, chociaż przysłowiową złotówkę...Pozdrawiam.

 • od sopla - awatar

  od sopla

  27.01.2018
  27.01.2018

  dla psiaków :)

15 005 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 261 osób
Ewa Jarosławska - awatar

Ewa Jarosławska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 261

Weronika - awatar
Weronika
5
Basia - awatar
Basia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
42
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23
anioosia - awatar
anioosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marian Kozirecki - awatar
Marian Kozirecki
150
Anna Osińska - awatar
Anna Osińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij