Zbiórka Wsparcie dla Fundacji BERNARDYN - zdjęcie główne

Wsparcie dla Fundacji BERNARDYN

15 005 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 261 osób
Ewa Jarosławska - awatar

Ewa Jarosławska

Organizator zbiórki

W Fundacji BERNARDYN zabrakło pieniędzy. Kilka kolejnych miesięcy będzie ciężkich. Potrzebujemy wsparcie na sprawy bezpośrednio dotyczące zwierząt pod nasza opieką.
Resztę wydatków ogarniemy sami.
Bardzo pilnie brakuje nam w tej chwili:
3.250 zł - zapłata za 600 kg suchej karmy dla psów w domu tymczasowym. Karma zamówiona z odroczonym terminem płatności 30 dniowym, liczonym od 26-01-2018.  Starczy mniej więcej do połowy marca br.
3.900 zł - zapłata za 720 kg suchej karmy dla psów w siedzibie fundacji Anielin. Karma zamawiana partiami po 180 kg tygodniowo z odroczonym terminem płatności 3 dni przy zachowaniu upustu cenowego jak dla dostaw hurtowych.  Starczy na cztery dostawy, do końca lutego br.
600 zł - miesięczne zabezpieczenie finansowe trzech psów w dwóch domach tymczasowych. Kwota pokrywa wyżywienie, podstawową opiekę weterynaryjną i drobne koszty wynikłe z opieki, np paliwo, środki czystości, itp
1000 zł - dwumiesięczne zabezpieczenie dwóch koni specjalnej troski w dwóch domach tymczasowych. Miesięczny koszt całkowitego utrzymania jednego konia 250 zł.  Kwota zawiera wyżywienie, obsługę stajni, czyszczenie, itp. Nie zawiera odrobaczenia i korekty kopyt.
2.230 zł - obsługa weterynaryjna psów od 02-01- 2018 do 24-01-2018. Dotyczy jednej operacji ratującej życie psa,  jednej sterylizacji suki, kilku badań krwi, kilku badań usg, opatrzeniu ran,  jednego rtg, jednej eutanazji  oraz leków weterynaryjnych.
1.875 zł - 750 kg ryżu. W sezonie zimowym  gotowane jest 30 kg dziennie. Starczy na 25 dni.
1.350 zł - 550 kg kurczak II gat.  Kurczak jest mielony i dokładany do ugotowanego ryżu. dziennie ok 20- 25 kg.
1.100 zł - zabezpieczenie psów przeciw pasożytom skóry.  60 szt jednorazowych spot on dla wagi powyżej 40 kg.  W skupiskach zwierząt jest to bardzo ważne, bo koszty zlikwidowania insektów jeśli się pojawią są przynajmniej kilkakrotnie wyższe.  Musimy zabezpieczyć psy jak najszybciej. 

Fundacja BERNARDYN zajmuje się psami specjalnej troski. Są to zwierzęta stare, niektóre kalekie, niektóre z problemami psychicznymi. W większości są to psy duże i bardzo duże. Generują one wysokie koszty i samo właściwe wyżywienie jest wyzwaniem.
Zimą jest najciężej.
Sporadycznie prosimy Państwa o pomoc, ale tym razem musimy.
Prosimy jedynie o pomoc najpotrzebniejszą.
Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję, że przeczytaliście Państwo nasz apel i być może ktoś zdecyduje się pomóc w dowolnym zakresie.
Z poważaniem
Ewa Jarosławska

Komentarze


 • Basia - awatar

  Basia

  07.03.18
  07.03.18

  Chyba czas kończyć! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.18
  16.02.18

  smacznego

 • Ivanka - awatar

  Ivanka

  09.02.18
  09.02.18

  Benki ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.18
  29.01.18

  Podziwiam to, co Fundacja robi dla czworonogów. Ale samym podziwianiem nie pomagamy, dlatego apeluję, wpłacajmy, chociaż przysłowiową złotówkę...Pozdrawiam.

 • od sopla - awatar

  od sopla

  27.01.18
  27.01.18

  dla psiaków :)

15 005 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 261 osób
Ewa Jarosławska - awatar

Ewa Jarosławska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 261

Weronika - awatar
Weronika
5
Basia - awatar
Basia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
42
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23
anioosia - awatar
anioosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marian Kozirecki - awatar
Marian Kozirecki
150
Anna Osińska - awatar
Anna Osińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij