Zbiórka Zakup auta ratującego zwierzęta - zdjęcie główne

Zakup auta ratującego zwierzęta

200 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Darczyńcy! Nasze Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami działa już od 26 lat na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Każdego dnia docierają do nas prośby o pomoc. Nie potrafimy odmówić ubogim właścicielom zwierząt, więc systematycznie wydajemy karmę dla ich pupili oraz finansujemy zabiegi weterynaryjne. Jednak głównym obszarem naszych działań są interwencje.

Nasi Inspektorzy przemierzają setki kilometrów, by dotrzeć tam, gdzie cierpią niewinne istoty i jest łamana Ustawa o ochronie zwierząt. Bywają tygodnie, kiedy potrafimy przejechać ponad 1000 km. Kolejnym ważnym dla nas elementem jest edukacja. W 2015 roku udało nam się wyedukować ponad 5 tysięcy dzieci i młodzieży z zakresu humanitarnego traktowania zwierząt. Priorytetem były dla nas odwiedziny w szkołach na terenie wsi oraz małych miasteczek, gdzie mentalność i świadomość ludzi jest często na niskim poziomie.

Do tych wszystkich czynności niezbędny jest nam samochód. Do tej pory jeździliśmy prywatnymi samochodami. Jeden podczas interwencji uległ zniszczeniu i stanął w ogniu, natomiast drugi, z racji wieku i zbyt dużej eksploatacji, nie nadaje już się do dalszego podróżowania. Bez samochodu nie jesteśmy dalej w stanie odpowiednio szybko reagować na krzywdę zwierząt!


Naszym marzeniem jest zakup samochodu przystosowanego do transportu zwierząt. Chcielibyśmy, aby znalazło się w nim niezbędne wyposażenie tj. transportery oraz klatki. Nie chcemy i nie możemy narażać zwierząt ani siebie na niebezpieczeństwo. Jednakże zakup auta to zbyt duże obciążenie dla naszego i tak niewielkiego budżetu. Bardzo prosimy Państwa o pomoc w zakupie samochodu, który przyczyni się do uratowania setek zwierzaków!


200 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Maria Kuleczka-Raszewska - awatar
Maria Kuleczka-Raszewska
30
Halina Maria Tyminska - awatar
Halina Maria Tyminska
50
sylwia pilzecker - awatar
sylwia pilzecker
100
Elżbieta Wdowiak - awatar
Elżbieta Wdowiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij