Zbiórka Leczymy Rockiego - zdjęcie główne

Leczymy Rockiego

1 092 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jagoda Tylec - awatar

Jagoda Tylec

Organizator zbiórki

Po wielu miesiącach poszukiwań, Rocky znalazł kochający dom tymczasowy. Mieszka z cudownymi ludźmi, którzy dali mu całe swoje serce. Sytuacja poprawiła się na tyle, że Rocky wraca powoli do zdrowia. Na ostatniej wizycie u okulisty stwierdzono, że Miś ma łuszczkę. Miał zakrapiane oczka i smarowane maścią. Jednak nie przyniosło to rezultatów, Rocky utrudniał te zabiegi . Ostatnio był na kolejnej wizycie, zmieniono kurację. Zastosowano kurację podawania leku w zastrzyku bezspośrednio do rogówki oka. Na tą chwilę będzie miał 3 takie serię. Każda z nich to koszt 300zł. Więc łącznie 900zł. Dla domu to zbyt duży koszt:( Lekarz wyraził również zgodę na kastrację , nie ma już żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Wizytę ma umówioną na 10 lipca. To kolejny koszt obciążający dom( 500zł) .


Bardzo proszę o wsparcie dla tego cudownego Stworzenia.


A tutaj Cudowna Kobieta prowadzi wydarzenie,  na którym możecie śledzić losy RockiegoI wydatki związane z jego stanem zdrowia. Cala dokumentacja medyczna I rachunki znajduje się pod poniższym linkiem https://www.facebook.com/events/1478665532270965/?ti=cl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jagoda Tylec - awatar

  Jagoda Tylec

  11.07.2019
  11.07.2019

  Dzięki Waszej pomocy, Rocky mógł wczoraj przejść zabieg kastracji. Wszystko przebiegło pomyślnie. Już niewiele nas dzieli od zebrania całej kwoty. Dziękuję Wam za Wasze wsparcie. Wpłaty i udostępnianie zbiórki.

Komentarze


 • Irena - awatar

  Irena

  11.07.2019
  11.07.2019

  Pomagam

1 092 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jagoda Tylec - awatar

Jagoda Tylec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anna Ł - awatar
Anna Ł
100
Karolina Oźka Ozimina - awatar
Karolina Oźka Ozimina
20
Joanna Bagieńska - awatar
Joanna Bagieńska
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena - awatar
Irena
20
Karina Woźniak - awatar
Karina Woźniak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna szymkowiak - awatar
Anna szymkowiak
10
Czesio - awatar
Czesio
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij