Zbiórka Lucek - york, który pasał krowy. - zdjęcie główne

Lucek - york, który pasał krowy.

3 140 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby

Dramat tego maleńkiego pieska trwał od ponad 4 lat. Został wyszkolony do zaganiania i pasienia krów na łące. ,, Mało żarł" więc był tani w utrzymaniu. Skorupa z brudu i sfilcowanej sierści kryje kosteczki obleczone skórą.

Zamiast miłości, troski, pieszczot i jedzenia dostał nowiutką obrożę foresto, żeby nie daj Boże ,,nie zdechł" od kleszcza, bo kto niby by krów pilnował. Maleńki piesek dzielnie walczył o przetrwanie i radził sobie jak umiał. Latem z rogatymi przyjaciółmi od rana do zmroku siedział na łące. Zimą mieszkał z nimi w oborze, bo tam było cieplej niż w lichej, zimnej budzie za dużej nawet dla owczarka niemieckiego. W brudnych, zardzewiałych garach porozwalanych po zaniedbanym podwórku można było zobaczyć resztki ciepłej wody i rozmoczony chleb upstrzony odchodami much. Tym go karmiono.  W końcu ktoś się dowiedział, ktoś dalej powiedział i maluch został odebrany bezmyślnie okrutnym oprawcom. Jest pod naszą opieką.  Błagamy o pomoc dla niego,  Musimy go przebadać, doprowadzić do porządku sfilcowaną, skołtunioną sierść i przygotować do adopcji. To wszystko kosztuje. Serce i dach nad głową dajemy za darmo.

Lucek jest po pierwszych badaniach, przed nim kilka zabiegów i miejmy nadzieję wyjdzie na prostą, choć za wcześnie by teraz o tym mówić.

Może być zdjęciem przedstawiającym pies i akupunktura

Aktualizacje


 • Fundacja "Psi Grosz" - awatar

  Fundacja "Psi Grosz"

  21.09.2023
  21.09.2023

  Pierwsze faktury za Lucka już schodzą. Niestety pierwsze nie są ostatnimi :( Badania i leki kosztują, dojazdy do kliniki także.
  Dzięki Wam Lucek ma szansę wyzdrowieć, nabrać ciała, zaufać i być gotowym na dom, przed nim jeszcze długa droga.

  Zdjęcie aktualizacji 128 956

Komentarze


 • Agnieszka Jajak - awatar

  Agnieszka Jajak

  21.09.2023
  21.09.2023

  😘😘😘

3 140 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby

Wpłaty: 94

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alina - awatar
Alina
20
Elżbieta - awatar
Elżbieta
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij