Zbiórka Łukasz potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Łukasz potrzebuje pomocy

10 601 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Patryk Mazurkiewicz - awatar

Patryk Mazurkiewicz

Organizator zbiórki


                                             Łukasz zmaga się z rakiem. Dołącz do walki!

Łukasz Augustyniak ma dopiero 38 lat i jeszcze wiele do zrobienia. Od 12 lat pomaga i służy ludziom jako policjant. Dziś to on potrzebuje naszej pomocy!
Łukasz prowadzi nierówną walkę, w której nie ma reguł i wszystkie chwyty są dozwolone – walkę z rakiem.

Od 2013 lat Łukasz zmaga się z rakiem, który co chwilę przypuszcza kolejny podstępny atak. Zaczęło się od złośliwego nowotworu piersi. Łukasz przyjął 16 cykli chemioterapii, poddał się radykalnej mastektomii i radioterapii. Wydawało się, że zmasowane działania przynoszą skutek.

Niestety, po tej brutalnej walce okazało się, że nowotwór znów zaatakował – tym razem w kręgosłupie. Również i wtedy udało się go przegonić. Przez rok rodzina Łukasza spała spokojnie. Ale rak nie spał. Wrócił, zajął lewe płuco, a co gorsza, okazał się odporny na próby leczenia, które trwa już 19 miesięcy i nie przynosi poprawy. Wytrwałość i siła ducha Łukasza oraz jego bliskich zostały wystawione na próbę, a terapia okaleczyła go i wyniszczyła.

Żadne refundowane leczenie nie jest w stanie pomóc Łukaszowi. Wykorzystał już wszystkie możliwości bezpłatnej terapii. Co mu zostało? Czekać? Nie! Została mu nadzieja na Twoją pomoc!

             Łukasz nie może liczyć na bezpłatną terapię. Może liczyć tylko na Ciebie!

Na wsparcie gorąco liczy także rodzina Łukasza – żona Aneta i dwóch synów. Filip ma 14 lat, a Juliusz 8. Miotają się między nadzieją a obawą, a z każdym dniem ta druga coraz mocniej przeważa. Starają się ulżyć jego cierpieniu i dodać Łukaszowi otuchy, ale sami mają jej coraz mniej. Nic więcej nie mogą zrobić. Nie mają już nawet łez, więc płacz nie przyniesie ulgi. Każdy kolejny dzień to nowe pasmo nieznośnego bólu, niemocy i strachu, który wisi nad rodziną.
Nie musi tak być! Twoje zaangażowanie może uzdrowić Łukasza.
Łukasz wykorzystał już wszystkie możliwości refundowanego leczenia – bez skutku. Tymczasem rak rozdaje karty. Możemy go przechytrzyć!


                                 Nierefundowane leczenie – jedyna nadzieja Łukasza


Światłem nadziei jest lek, który z powodzeniem wykorzystuje się za granicą, jednak u nas nie jest on refundowany. Miesiąc terapii kosztuje 10 000 zł. Minimalny czas leczenia to pół roku. W sumie – 60 000 zł. Dla rodziny Łukasza to niebotyczne pieniądze, ale dla dużej zbiorowości to grosze! Pomóż stworzyć taką społeczność i dołącz do zbiórki.Wystarczy, że znajdzie się tu 60 000 osób – tyle, ile w małym mieście – a każda ofiaruje 1 zł. Tyle wystarczy, żeby Łukasz podjął leczenie, wychował synów na dobrych ludzi, wrócił do służby i nadal dbał o innych, tak jak robił to przez ostatnie 12 lat.Pamiętaj, że możesz pomóc nie tylko datkiem. Udostępnij tę zbiórkę na Facebooku, pokaż ją znajomym. Nie czekaj – czasu nie przybywa! Przekaż darowiznę lub udostępnij zbiórkę już teraz. Pokaż Łukaszowi, że nie jest sam! Z góry dziękujemy za Twoją pomoc, za każdy grosz, udostępnienie i słowo otuchy. Twoje wsparcie jest nieocenione.

Dziękuję za każdą pomoc, dobro wraca.


Aktualizacje


 • Patryk Mazurkiewicz - awatar

  Patryk Mazurkiewicz

  03.02.2019
  03.02.2019

  Z głębokim żalem informuję że 9 stycznia odszedł Łukasz 😢 Dziękuje wszystkim którzy wspierali Łukasza z tą trudną walką.

Komentarze


 • Marzena D. - awatar

  Marzena D.

  06.11.2018
  06.11.2018

  Powodzenia!

 • Monika P. - awatar

  Monika P.

  05.11.2018
  05.11.2018

  Dużo zdrowia😉

 • Marcin - awatar

  Marcin

  01.11.2018
  01.11.2018

  Zdrowia kolego

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2018
  30.10.2018

  Duzo zdrowia i nadziei !!!

 • R.K. - awatar

  R.K.

  17.10.2018
  17.10.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia.

10 601 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Patryk Mazurkiewicz - awatar

Patryk Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 295

Marek Wołyniak - awatar
Marek Wołyniak
100
Kasia - awatar
Kasia
10
Lena Jędrzejak - awatar
Lena Jędrzejak
20
Tomowalk - awatar
Tomowalk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Beblok - awatar
Beblok
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij