Katarzyna Bender-Bryk - awatar

Katarzyna Bender-Bryk

Organizator zbiórki

Witajcie, mam na imię Katarzyna. Piszę do Was, ponieważ potrzebuję pomocy dla mojego ukochanego męża Łukasza. Jesteśmy małżeństwem od 9 lat, mamy dwie wspaniałe córeczki: Gabrysię - 9 lat i Zuzię- 4 lata. Rok temu zdiagnozowano u Łukasza nowotwór złośliwy. Diagnoza brzmiała jak wyrok: pierwotny chłoniak śródpiersia z dużych komórek B. Łukasz jest już po ponad 20 cyklach chemii, która nie przyniosła oczekiwanego efektu. Podobnie było z lekiem Adcetris, który też nie pomógł w leczeniu. Mąż przyjął dwie dawki tego leku po czym pojawiły się nacieki na płucach, sercu i żebrach i zaprzestano go podawać. Teraz Łukasza czeka kolejna faza leczenia: lek Nivolumab, który ma być podany, kosztuje 10 000zł - jedna dawka, a przyjmuje się dwie w miesiącu.  Lekarz prowadzący zakłada, że lek trzeba przyjmować przez sześć miesięcy, a więc łatwo policzyć: dwie dawki w miesiącu x 10 000 tys przez pół roku= 120 000. Jeśli po dwóch dawkach będą pozytywne efekty to trzeba będzie zakupić kolejne dawki leku. Ile? Tego nikt nie wie. Pocieszające jest to, że Nivolumab jest od 2017 roku refundowany przez NFZ i lekarze będą się starali o bezpłatny dostęp do leku dla Łukasza, ale procedury refundacji za długo trwają aby można było spokojnie poczekać na lek od nich. Zebrana w całości kwota zapewni leczenie męża przez dwa miesiące. Musimy działać szybciej niż choroba, być ciągle o jeden krok przed nią. Dlatego prosimy wszystkich Was o wsparcie Naszej Rodziny każdą najdrobniejszą kwotą, która przybliży mojego Łukasza do powrotu do zdrowia. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc płynącą z serca.

Aktualności

 • Katarzyna Bender-Bryk - awatar

  Katarzyna Bender-Bryk

  09.08.17
  09.08.17

  Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim ludziom dobrej woli za zaangażowanie, wsparcie i okazaną bezinteresowną pomoc, podtrzymywanie nas na duchu, którą traktujemy jako wyraz waszej dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Jesteśmy wdzięczni za takie wsparcie bo dzięki temu mamy szansę walczyć. Pomoc jaką nam ofiarujecie jest dowodem solidarności ludzkiej. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom które okazały Łukaszowi pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu dajecie nam nadzieję i wiarę w lepsze jutro. Dziękujemy, że nas wspieracie.

Komentarze

 • Alicja Wyszyńska - awatar

  Alicja Wyszyńska

  04.09.17
  04.09.17

  Walcz Łukasz !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.08.17
  30.08.17

  Trzymam kciuki :)

 • Małgosia Wysocka - awatar

  Małgosia Wysocka

  25.08.17
  25.08.17

  Łukasz, serdecznie Cię pozdrawiam. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia oraz niech Pan Bóg Ci błogosławi. Nigdy nie trać wiary, bo On jest przy Tobie.

 • Joanna Jaj - awatar

  Joanna Jaj

  25.08.17
  25.08.17

  Duzo zdrowia!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.17
  21.08.17

  Gott möge dir helfen

Katarzyna Bender-Bryk - awatar

Katarzyna Bender-Bryk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 181

Kami - awatar
50
Kami
Tomi - awatar
20
Tomi
Marta Babiak - awatar
100
Marta Babiak
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Marta - awatar
100
Marta
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ania, Michał - awatar
50
Ania, Michał
Kamila K. - awatar
50
Kamila K.
Patryk - awatar
10
Patryk

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.