Zbiórka pomóż nam ratować koty - miniaturka zdjęcia

pomóż nam ratować koty

W ostatnim czasie pod nasza opiekę trafiło kilka kotów, porzuconych, niechcianych, potrzebujących pomocy. Trzy z nich nadal są pod nasza opieką a ich dług osiągnął już kwotę 1300 zł... :( Wszystkie zostały odrobaczone, wysterylizowane i zachipowane. Każdy z nich miał wykonane szczegółowe badania krwi, oarz testy na FeLV/FIV.  Poniżej przedstawiamy Rudego, Sun i Madzię - koty Rasowego Kundla, które liczą na Waszą pomoc. 

Rudy - znaleziony na klatce schodowej jednego z bloków w Tarczynie, mimo poszukiwań nie udało się odnaleźć właściciela. Rudy ma problemy trawienne, musieliśmy wykonać dodatkowe badania, dostaje specjalistyczna karmę i powoli powraca do pełni zdrowia. 

Sun - ok 7-miesięczna kicia znaleziona w krzakach, głośno płacząc wołała o pomoc. Mimo bardzo młodego wieku okazało się, że jest w ciąży.. Gdyby pomoc nie nadeszła w porę przy swojej wadze ( 2,5 kg ) najprawdopodobniej nie przeżyłaby porodu. Sun została wysterylizowana i obecnie przebywa w domu tymczasowym. 

Madzia - kolejna młodziutka, drobniutka, ciężarna kotka. Przybłąkała się na jedną z posesji w Wólce Kosowskiej jako ok 3- miesięczny kociak. Dzika i nieufna przez dłuższy czas na widok człowieka uciekała w popłochu. Po kilku miesiącach oswajania udało się ją złapać. Madzia przebywa w domu tymczasowym, obecnie jest cudowną, kochającą ludzi kicią. Została wysterylizowana, dzięki czemu już nigdy nie poszerzy grona bezdomnych zwierząt.

Wszystkie zwierzaki pod naszą opieką są leczone i utrzymywane tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu. Każda, nawet najmniejsza wpłata to dla nas ogromna pomoc z Waszej strony. Pomóżcie dalej nam pomagać, tylko wspólnymi siłami możemy pomóc kolejnym zwierzakom i podarować im nowe, szczęśliwe życie.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 10

A.S. - awatar
20
A.S.
Hermiona Pawlusinska - awatar
20
Hermiona Pawlusinska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Hermiona Pawlusinska - awatar
10
Hermiona Pawlusinska
Nefti - awatar
20
Nefti
Aga_bor - awatar
20
Aga_bor
Monika - awatar
100
Monika
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Doris - awatar
10
Doris
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij