Zbiórka pomóż nam ratować koty - miniaturka zdjęcia

pomóż nam ratować koty

Zbiórka pomóż nam ratować koty - zdjęcie główne

pomóż nam ratować koty

310 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

W ostatnim czasie pod nasza opiekę trafiło kilka kotów, porzuconych, niechcianych, potrzebujących pomocy. Trzy z nich nadal są pod nasza opieką a ich dług osiągnął już kwotę 1300 zł... :( Wszystkie zostały odrobaczone, wysterylizowane i zachipowane. Każdy z nich miał wykonane szczegółowe badania krwi, oarz testy na FeLV/FIV.  Poniżej przedstawiamy Rudego, Sun i Madzię - koty Rasowego Kundla, które liczą na Waszą pomoc. 

Rudy - znaleziony na klatce schodowej jednego z bloków w Tarczynie, mimo poszukiwań nie udało się odnaleźć właściciela. Rudy ma problemy trawienne, musieliśmy wykonać dodatkowe badania, dostaje specjalistyczna karmę i powoli powraca do pełni zdrowia. 

Sun - ok 7-miesięczna kicia znaleziona w krzakach, głośno płacząc wołała o pomoc. Mimo bardzo młodego wieku okazało się, że jest w ciąży.. Gdyby pomoc nie nadeszła w porę przy swojej wadze ( 2,5 kg ) najprawdopodobniej nie przeżyłaby porodu. Sun została wysterylizowana i obecnie przebywa w domu tymczasowym. 

Madzia - kolejna młodziutka, drobniutka, ciężarna kotka. Przybłąkała się na jedną z posesji w Wólce Kosowskiej jako ok 3- miesięczny kociak. Dzika i nieufna przez dłuższy czas na widok człowieka uciekała w popłochu. Po kilku miesiącach oswajania udało się ją złapać. Madzia przebywa w domu tymczasowym, obecnie jest cudowną, kochającą ludzi kicią. Została wysterylizowana, dzięki czemu już nigdy nie poszerzy grona bezdomnych zwierząt.

Wszystkie zwierzaki pod naszą opieką są leczone i utrzymywane tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu. Każda, nawet najmniejsza wpłata to dla nas ogromna pomoc z Waszej strony. Pomóżcie dalej nam pomagać, tylko wspólnymi siłami możemy pomóc kolejnym zwierzakom i podarować im nowe, szczęśliwe życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
310 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 11

Edyta Patrzałek - awatar
Edyta Patrzałek
50
A.S. - awatar
A.S.
20
Hermiona Pawlusinska - awatar
Hermiona Pawlusinska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hermiona Pawlusinska - awatar
Hermiona Pawlusinska
10
Nefti - awatar
Nefti
20
Aga_bor - awatar
Aga_bor
20
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Doris - awatar
Doris
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij