Zbiórka pomóż nam ratować koty - miniaturka zdjęcia

pomóż nam ratować koty

Zbiórka pomóż nam ratować koty - zdjęcie główne

pomóż nam ratować koty

260 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 

W ostatnim czasie pod nasza opiekę trafiło kilka kotów, porzuconych, niechcianych, potrzebujących pomocy. Trzy z nich nadal są pod nasza opieką a ich dług osiągnął już kwotę 1300 zł... :( Wszystkie zostały odrobaczone, wysterylizowane i zachipowane. Każdy z nich miał wykonane szczegółowe badania krwi, oarz testy na FeLV/FIV.  Poniżej przedstawiamy Rudego, Sun i Madzię - koty Rasowego Kundla, które liczą na Waszą pomoc. 

Rudy - znaleziony na klatce schodowej jednego z bloków w Tarczynie, mimo poszukiwań nie udało się odnaleźć właściciela. Rudy ma problemy trawienne, musieliśmy wykonać dodatkowe badania, dostaje specjalistyczna karmę i powoli powraca do pełni zdrowia. 

Sun - ok 7-miesięczna kicia znaleziona w krzakach, głośno płacząc wołała o pomoc. Mimo bardzo młodego wieku okazało się, że jest w ciąży.. Gdyby pomoc nie nadeszła w porę przy swojej wadze ( 2,5 kg ) najprawdopodobniej nie przeżyłaby porodu. Sun została wysterylizowana i obecnie przebywa w domu tymczasowym. 

Madzia - kolejna młodziutka, drobniutka, ciężarna kotka. Przybłąkała się na jedną z posesji w Wólce Kosowskiej jako ok 3- miesięczny kociak. Dzika i nieufna przez dłuższy czas na widok człowieka uciekała w popłochu. Po kilku miesiącach oswajania udało się ją złapać. Madzia przebywa w domu tymczasowym, obecnie jest cudowną, kochającą ludzi kicią. Została wysterylizowana, dzięki czemu już nigdy nie poszerzy grona bezdomnych zwierząt.

Wszystkie zwierzaki pod naszą opieką są leczone i utrzymywane tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu. Każda, nawet najmniejsza wpłata to dla nas ogromna pomoc z Waszej strony. Pomóżcie dalej nam pomagać, tylko wspólnymi siłami możemy pomóc kolejnym zwierzakom i podarować im nowe, szczęśliwe życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
260 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 10

A.S. - awatar
A.S.
20
Hermiona Pawlusinska - awatar
Hermiona Pawlusinska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hermiona Pawlusinska - awatar
Hermiona Pawlusinska
10
Nefti - awatar
Nefti
20
Aga_bor - awatar
Aga_bor
20
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Doris - awatar
Doris
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij