Zbiórka Luna-sparaliżowany szczeniak - miniaturka zdjęcia

Luna-sparaliżowany szczeniak

Kochani, Luna bardzo prosi Was o pomoc!!!

Luna jest szczeniakiem owczarka niemieckiego długowłosego. W kwietniu 2018r. została interwencyjnie odebrana od właścicieli przez OTOZ Animals Inspektorat Warszawa. Miała wtedy 5 miesięcy. Gdy ją odbieraliśmy, była bardzo wychudzona i zarobaczona. Ale najgorsze było to, że Luna nie chodzi. Ma złamany kręgosłup i jest sparaliżowana po wypadku samochodowym, którem uległa, gdy była malutka i po którym nie otrzymała pomocy oraz opieki. Z tego też powodu nie trzymała siusiu i kupki. Pierwsze próby rehabilitacji dochodzącej nie przyniosły rezultatów. Dlatego też zawieźliśmy Lunę do kliniki w Bielsku-Białej, o czym pisaliśmy na jej wydarzeniu. Niestety, rehabilitacja zakończyła się niepowodzeniem. To był trudny czas. Nie wiedzieliśmy, co robić, jak jej pomóc. Ale wciąż chcieliśmy działać, mimo przykrych słów padających z różnych stron: nie rokuje..., nic z tego nie będzie..., uśpijcie ją..., dajcie sobie z tym spokój... 

Później Luna trafiła pod skrzydła kliniki Dobry Wet w Bobrowcu, gdzie rehabilitacja ruszyła pełną parą. Tempo jest naprawdę niesamowite, ilość zabiegów i ogromne zaangażowanie zespołu rehabilitacyjnego też robi wrażenie. Luna ciężko pracuje, wykorzystuje każdą chwilę rehabilitacji, jakby wiedziała, że od tego zależy jej ŻYCIE. Już są pierwsze efekty, dla nas megaważne: zaczyna sygnalizowac i kontrolować potrzeby fizjologiczne, nie nosi pampersów, w wózku zaczyna trzymać linię prostą. A co najważniejsze: zaczyna stawać na nóżki :). 

Po okresie euforii dotarło do nas, że zaczął się wyścig z czasem. Musimy uzbierać pieniążki na kolejne miesiące ciężkiej rehabilitacji, aby to, co do tej pory zostało wywalczone, nie zostało zaprzepaszczone. Podstawą rehabilitacji Luny jest bieżnia wodna oraz szereg zabiegów: laseroterapia, magnetoterapia, akupunktura, elektroterapia i różnego rodzaju ćwiczenia. 

Miesięczny koszt rehabilitacji Luny to 5000 zł. Na ta kwotę składa się stawka dzienna 150,00 zł oraz karma i środki utrzymania. 

Bardzo Was prosimy, pomóżcie Lunie. To bezdomny, bezbronny szczeniak, który bardzo potrzebuje Waszego wsparcia. Bo miłości jeszcze nie zaznała w swoim życiu... 

W imieniu Luny serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy na jej wydarzenie na naszym profilu oraz na profilu adopcyjnym OTOZiaki. 

Wybierz kwotę

Aktualności

 • OTOZ Animals Inspektorat Warszawa - awatar

  OTOZ Animals Inspektorat Warszawa

  17.07.18
  17.07.18

  Luna serdecznie pozdrawia z rehabilitacji. Zabiegi trwają codziennie, odpczynek jest dopiero w niedzielne dni. Sunia już podjęła ćwiczenia na bieżni wodnej, ale jest jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie, aby można było oczekiwać rezultatów.

  Zdjęcie aktualności 17 521

Komentarze

 • Dorota Judzińska - awatar

  Dorota Judzińska

  06.01.19
  06.01.19

  Zdrowia

 • CZARNA - awatar

  CZARNA

  01.01.19
  01.01.19

  POWODZENIA DOBRZE ZE SA KOCHANI LUDZIE KTORZY MAJA DOBRE SERCA , TE BIEDNE ZWIERZETA BEZ NASZEGO WSPARCIA NIE PORADZA SOBIE

 • Agnieszka Kielbasa - awatar

  Agnieszka Kielbasa

  21.12.18
  21.12.18

 • Agnieszka Zdanowska-Pawlak - awatar

  Agnieszka Zdanowska-Pawlak

  20.12.18
  20.12.18

  Zdrówka Lunko :) Codziennie widzę jak dzielnie ćwiczysz :)

 • Anna - awatar

  Anna

  17.11.18
  17.11.18

  Zdrowka Luno!

  • OTOZ Animals Inspektorat Warszawa - awatar

   OTOZ Animals Inspektorat Warszawa - Organizator zbiórki

   17.11.18
   17.11.18

   Luna daje łapkę 🐾

Wpłaty - 432

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Cezar - awatar
20
Cezar
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
aga bm - awatar
20
aga bm
Iwona Jakubowska - awatar
100
Iwona Jakubowska
Katarzyna Szczęsnowicz - awatar
50
Katarzyna Szczęsnowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Dorota Judzińska - awatar
50
Dorota Judzińska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij