Zbiórka Wyjazd na Puchar Świata 2019 - zdjęcie główne

Wyjazd na Puchar Świata 2019

601 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Hania Grka - awatar

Hania Grka

Organizator zbiórki

Nazywam się Hania i od dziesięciu lat trenuje Karate Kyokushin. Osiągałam wiele sukcesów na szczeblu krajowym i międzynarodowym. W ciągu ostatnich kilku lat zajmowałam miejsca na podium wśród zawodniczek w mojej kategorii wiekowej i wagowej w konkurencji kumite. Mimo licznych prób nadal nie udało mi się znaleźć żadnego sponsora, więc wszystkie wyjazdy muszę opłacać z własnej kieszeni. Stawać na podium z orłem na sercu to najpiękniejsze uczucie w życiu, ale bez was będzie to niemożliwe. Dlatego proszę Was o choćby najmniejszą pomoc. Wszystkim będę niewymownie wdzięczna za okazane wsparcie.


Aktualizacje


 • Hania Grka - awatar

  Hania Grka

  04.04.2019
  04.04.2019

  Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Nie zmarnuję szansy. Trzymajcie kciuki w sobotę :)

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Paweł Wiliński - awatar

  Paweł Wiliński

  02.04.2019
  02.04.2019

  Powodzenia !!!! i nie bij więcej :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2019
  30.03.2019

  :) trzymam kciuki jak zwykle ….

 • Prot Modzelewski - awatar

  Prot Modzelewski

  29.03.2019
  29.03.2019

  Pietropawłowsk Kamczacki to stolica kraju kamczackiego. Jego powierzchnia wynosi 400km^2, a liczba ludności na rok 2012 wynosiła 180 712 osób. Zostało założone w 1740 roku przez Vitusa Beringa, a nazwa pochodzi od nazw okrętów: Św.Piotr i Św.Paweł. W mieścue znajduje się największa baza okrętów podwodnych w całej Rosji.

 • wygraj to Hania! - awatar

  wygraj to Hania!

  29.03.2019
  29.03.2019

  Jesteś świetna Hania i trzymam za ciebie kciuki :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.03.2019
  25.03.2019

  Hania jest najlepsza! <3

601 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Hania Grka - awatar

Hania Grka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Paweł Wiliński - awatar
Paweł Wiliński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lidia:)) - awatar
Lidia:))
10
Karina - awatar
Karina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Koleżanka - awatar
Koleżanka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij