Zbiórka Wyjazd na Puchar Świata 2019 - zdjęcie główne

Wyjazd na Puchar Świata 2019

601 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Hania Grka - awatar

Hania Grka

Organizator zbiórki

Nazywam się Hania i od dziesięciu lat trenuje Karate Kyokushin. Osiągałam wiele sukcesów na szczeblu krajowym i międzynarodowym. W ciągu ostatnich kilku lat zajmowałam miejsca na podium wśród zawodniczek w mojej kategorii wiekowej i wagowej w konkurencji kumite. Mimo licznych prób nadal nie udało mi się znaleźć żadnego sponsora, więc wszystkie wyjazdy muszę opłacać z własnej kieszeni. Stawać na podium z orłem na sercu to najpiękniejsze uczucie w życiu, ale bez was będzie to niemożliwe. Dlatego proszę Was o choćby najmniejszą pomoc. Wszystkim będę niewymownie wdzięczna za okazane wsparcie.


Aktualizacje


 • Hania Grka - awatar

  Hania Grka

  04.04.19
  04.04.19

  Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Nie zmarnuję szansy. Trzymajcie kciuki w sobotę :)

Komentarze


 • Paweł Wiliński - awatar

  Paweł Wiliński

  02.04.19
  02.04.19

  Powodzenia !!!! i nie bij więcej :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.19
  30.03.19

  :) trzymam kciuki jak zwykle ….

 • Prot Modzelewski - awatar

  Prot Modzelewski

  29.03.19
  29.03.19

  Pietropawłowsk Kamczacki to stolica kraju kamczackiego. Jego powierzchnia wynosi 400km^2, a liczba ludności na rok 2012 wynosiła 180 712 osób. Zostało założone w 1740 roku przez Vitusa Beringa, a nazwa pochodzi od nazw okrętów: Św.Piotr i Św.Paweł. W mieścue znajduje się największa baza okrętów podwodnych w całej Rosji.

 • wygraj to Hania! - awatar

  wygraj to Hania!

  29.03.19
  29.03.19

  Jesteś świetna Hania i trzymam za ciebie kciuki :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.03.19
  25.03.19

  Hania jest najlepsza! <3

601 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Hania Grka - awatar

Hania Grka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Paweł Wiliński - awatar
Paweł Wiliński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lidia:)) - awatar
Lidia:))
10
Karina - awatar
Karina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Koleżanka - awatar
Koleżanka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij