LZS Chrząstawa potrzebna pomoc!!

11 859 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 299 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Łukasz Górazda - awatar

Łukasz Górazda

Organizator zbiórki

Witam

Chciałbym prosić Państwa o pomoc dla jednego z bodajże najbardziej medialnych klubów B-klasy tj LZS Chrząstawa. 

LZS Chrząstawa to klub znany kibicom praktycznie z całej Polski. Od wielu sezonów drużyna zbiera baty, a jednak nie poddaje się i staje do rywalizacji w klasie B. Obecnie zajmuje 9(ostatnie) miejsce w tabeli Grupy 3 sieradzkiej B-klasy z dorobkiem 0 pkt, 11 bramek strzelonych oraz 46 straconych. Klub powstał w 1980 roku a jego założycielem oraz prezesem który pełni tą funkcję do dnia dzisiejszego jest Pan Bohdan Kwaśniak, gdyby nie on myślę że już dawno klub by nie istniał, czasami nawet gdy sytuacja tego wymaga pełni rolę zawodnika. Miałem tą przyjemność poznać Pana Bohdana osobiście, powiem nawet że w ostatnich 2 meczach sparingowych miałem nawet okazje zagrać w tej drużynie(wyniki nie były tragiczne bo w pierwszym meczu porażka 1:4 ale za to już w 2 meczu było 2:2). Pan Bohdan to człowiek w 200% oddany piłce oraz tej drużynie, od wielu lat robi wszystko żeby jego drużyna przystąpiła do kolejnego sezonu, kolejnego meczu a wcale nie jest to takie łatwe. Drużyna boryka się z bardzo poważnymi problemami finansowymi, pieniądze które otrzymuje od Urzędu Gminy ledwie wystarczają na podstawowe potrzeby,a co z resztą??? Tylko dzięki dobremu sercu jednej z firm, klub posiada stroje w których może wystepować w rozgrywkach. Lista życzeń a zarazem marzeń Pana Bohdana jest bardzo długa lecz nie uda się nic zrobić nie mając pieniędzy. Po tych 2 spotkaniach z Panem Prezesem i rozmowach z nim postanowiłem, że postaram sie pomóc zrealizować mu choć jakąś część jego marzeń i tu właśnie jest wielka prośba do was, wiadomo w kibicach siła :) Jeśli ktoś chciałby, ma takie możliwości to prosił bym o wpłaty, jakiekolwiek wpłaty. Kwota którą ustawiłem to 10 tysięcy złotych, jest to dużo, wiem o tym i zdaje sobie sprawę że będzie ciężko to uzbierać ale wierzę w was, w kibicowską rodzinę :) Pieniądze które uda się uzbierać przeznaczę w całości na potrzeby klubu, a są one ogromne:

- siatki za bramkami tzw łapacze piłek(niestety za bramkami są bagna),

- ławki rezerwowych,

- podstawowy sprzęt sportowy (piłki, korki, stroje sportowe, dresy),

- ławki dla kibiców.

Jeśli uda zebrać się coś więcej to myślę że już Pan Bohdan będzie wiedział co z nimi zrobić, napewno żadna złotówka nie zostanie zmarnowana. Zapraszam do obserwowania fanpage'u LZS Chrząstawa na facebooku, tam na bieżąco będą wszystkie informacje związane z rozdysponowaniem funduszy.

JESZCZE RAZ BARDZO GORĄCO ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO WPŁAT!!!

Aktualizacje


 • Łukasz Górazda - awatar

  Łukasz Górazda

  29.06.2019
  29.06.2019

  Witam!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazana pomoc!!! Jutro wieczorem kończę już definitywnie zbiórkę!!! Znajomy poprosił mnie o pomoc, o to abym zorganizował zbiórkę ale tym razem jest to zbiórka dla dzieci!!! Jeśli macie chęć i ochotę to proszę o jakieś wpłaty oraz o udostępnianie zbiorki!!! 💪💪💪https://pomagam.pl/dmdzwczestochowie💪💪💪 Pozdrawiam

Komentarze


 • Krzysztof Dąbrowski - awatar

  Krzysztof Dąbrowski

  09.06.2019
  09.06.2019

  Niech się wiedzie pozdrawiam z Olsztyna :)

 • Pędzel - awatar

  Pędzel

  03.06.2019
  03.06.2019

  BA BA BA BAGNO

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  12.05.2019
  12.05.2019

  „Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” List do Rzymian 8,31-32

 • Pogrom Radomsko - awatar

  Pogrom Radomsko

  10.05.2019
  10.05.2019

  Nie raz Pomogliście Nam ! Z wielka chęcią Pomagamy Wam ! Serdeczne pozdrowienia z Radomska !

  • Łukasz Górazda - awatar

   Łukasz Górazda - Organizator zbiórki

   10.05.2019
   10.05.2019

   Dzięki wielkie w imieniu Prezesa oraz całego klubu 👏👏

 • malikowski - awatar

  malikowski

  30.04.2019
  30.04.2019

  Powodzenia Panie Bohdanie i Zdrowia życzę. Kibic z Anglii.

  • Łukasz Górazda - awatar

   Łukasz Górazda - Organizator zbiórki

   30.04.2019
   30.04.2019

   Dziękuję w imieniu Prezesa 👍👍pozdrawiam 🤝🤝

11 859 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 299 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Łukasz Górazda - awatar

Łukasz Górazda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 299

Tomasz Kaminski - awatar
Tomasz Kaminski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sylwester Bartosiński - awatar
Sylwester Bartosiński
20
Remigiusz Puk - awatar
Remigiusz Puk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dudek Forever - awatar
Dudek Forever
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karwas Jakub - awatar
Karwas Jakub
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij