Zbiórka Wesprzyjmy Alicję - miniaturka zdjęcia

Wesprzyjmy Alicję

Zbiórka Wesprzyjmy Alicję - zdjęcie główne

Wesprzyjmy Alicję

20 736 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 528 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać teraz
 
Agnieszka Świętoń - awatar

Agnieszka Świętoń

Organizator zbiórki

Alicja ma 19 lat - dopiero 19 lat. Z początkiem sierpnia br. pojawił sie pierwszy objaw choroby i rozpoczęła się diagnostyka,która ostatecznie z dniem 30 września postawiła diagnozę Chłoniak Hodgkina- złosliwy nowotwór układu chłonnego w II stopniu zaawansowania z dużym guzem w śródpiersiu. To nie czas na taką diagnozę.

Ala jest tegoroczną maturzystką , skończyła II LO w Bolesławcu. Zawsze była ambitną osobą i do tego wyjątkowo ułożoną z planami na przyszłość. Cały ostatni rok ciężko pracowała by zdać jak najlepiej maturę jednocześnie przygotowując się do egzaminów na wymarzone studia , jeżdżąc na kurs  z rysunku na architekturę. Zdała w czerwcu maturę i dostała się na upragnione studia - Architektura na Uniwersytecie Zielonogórskim. Miała się tam przeprowadzić jednak los zadecydował inaczej . Musi zostać w domu i stoczyć walkę u progu dorosłości , najcięższą walkę o życie. Obecnie podjęła wprawdzie studia jednak ubiega się o indywidualny tok nauczania. 

Od 6 października Alicja rozpoczęła chemioterapię - ma mieć najmniej 12 podań co 2 tygodnie a w międzyczasie kontrolne badania. Leczy się w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu co wiąże się z częstymi wyjazdami , odpowiednią dietą onkologiczną , suplementacją, pomocą psychologiczną  a w późniejszym czasie rehabilitacją.

Ala dobrze wie, że musi zmierzyć się z chorobą i wygrać! Każdy  z nas może jej pomóc przejść przez tą trudną drogę. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wpłacenie chociażby niewielkiej kwoty, która pomoże Alicji i jej rodzinie w walce z nowotworem . Wasze wsparcie daje nadzieję. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Świętoń - awatar

  Agnieszka Świętoń

  20.10.20
  20.10.20

  Szanowni Państwo w imieniu Ali i jej mamy dziękuję bardzo za tak duże wsparcie . Jesteście niesamowici.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.10.20
  20.10.20

  Przesyłam dużo siły!!

 • Maciej Frątczak - awatar

  Maciej Frątczak

  20.10.20
  20.10.20

  Powodzenia

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  20.10.20
  20.10.20

  Alicjo, trzymam kciuki, będzie dobrze!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.10.20
  19.10.20

  Powodzenia, bądź silna♥️

 • Bożena Ogrodnik - awatar

  Bożena Ogrodnik

  19.10.20
  19.10.20

  Nie poddawaj się i walcz,trzymam kciuki i wierzę że będzie dobrze.

20 736 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 528 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać teraz
 
Agnieszka Świętoń - awatar

Agnieszka Świętoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 528

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Wilk - awatar
Kasia Wilk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lila - awatar
Lila
100
Joanna - awatar
Joanna
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcin Moczulski - awatar
Marcin Moczulski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij