Zbiórka Pomóżmy Romkowi wygrać z rakiem! - zdjęcie główne

Pomóżmy Romkowi wygrać z rakiem!

31 435 zł  z 134 375 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Aleksandra Wajnert - awatar

Aleksandra Wajnert

Organizator zbiórki

Nasz kochany tatuś, mąż, dziadek 2 wnuczek i wspaniały przyjaciel niespodziewanie zachorował na raka... W grudniu 2018 r., mając 58 lat, zdiagnozowano u niego raka złośliwego żołądka z przerzutami do otrzewnej. Po nieudanej próbie przeprowadzenia resekcji (wycięcia) żołądka, tata został poddany leczeniu onkologicznemu.


Tata od początku roku nie może nic jeść, a od niedawna również i pić z uwagi na guz w okolicy odźwiernika, blokujący przejście pokarmów. Utrzymywany jest przy życiu dzięki specjalnemu zabiegowi Jejunostomii (tj. dokarmiania dojelitowego za pomocą aparatury). Do tej pory nasz kochany tatuś przeszedł 7 cykli chemioterapii paliatywnej - "FOLFIRI", jednak nie daje ona szans całkowitego wyleczenia, a jedynie umożliwia podtrzymanie życia. Od stycznia szukaliśmy pomocy wszędzie! W kraju i za granicą... 


W sierpniu tego roku, po przeprowadzeniu dodatkowych badań (dzięki pomocy lekarzy z Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie i lekarzy z Gliwic) pojawiła się szansa na wyleczenie taty. W przypadku pacjentów z rakiem żołądka jest to lek nierefundowany, zaliczany do innowacyjnej immunoterapii nowotworowej, o nazwie TECENTRIQ, zawierający substancję czynną o nazwie ATEZOLIZUMAB. Dotychczasowe leczenie (badania, w tym konsultacje zagraniczne) uszczupliło nasze oszczędności. 


Miesięczna kuracja to koszt blisko 25 tysięcy zł. W pierwszej fazie leczenia zbieramy na podanie 5 dawek leku.


Będziemy wdzięczni wszystkim osobom, które zechcą wspomóc nas w zbiórce środków na leczenie. Wierzymy, że dobro wraca i że nigdy nie wolno się poddawać...

Obecnie marzeniem kochanego taty jest doczekać narodzin swojego pierwszego wnuka, który jest już w drodze i przyjdzie na świat w styczniu 2020 r. 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kasia&Mo - awatar

  Kasia&Mo

  14.08.2019
  14.08.2019

  Trzymamy mocno kciuki ✊🏻

 • Jimmy - awatar

  Jimmy

  11.08.2019
  11.08.2019

  Wnuk będzie mocarz. Sam Pan zobaczy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.08.2019
  11.08.2019

  Dużo dużooo zdrowia życzę!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.08.2019
  11.08.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.2019
  10.08.2019

  Życzę dużo zdrowia i wytrwałości!

31 435 zł  z 134 375 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Aleksandra Wajnert - awatar

Aleksandra Wajnert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 200

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
❤️ MM - awatar
❤️ MM
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
walka o ogień - awatar
walka o ogień
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jaroslaw Piotrowski - awatar
Jaroslaw Piotrowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij